Love Island. Wyspa Miłości. Kuba Grabarek okłamał widzów i uczestników w temacie swojej choroby? Internauci nie kryją oburzenia

Piotr Fehler
Piotr Fehler
Love Island. Wyspa Miłości. Kuba Grabarek okłamał widzów i uczestników w temacie swojej choroby? Internauci nie kryją oburzenia
Love Island. Wyspa Miłości. Kuba Grabarek okłamał widzów i uczestników w temacie swojej choroby? Internauci nie kryją oburzenia Love Island. Wyspa Miłości FB
Love Island. Wyspa Miłości. W jednym z odcinków polsatowskiego show "Love Island. Wyspa Miłości" Kuba Grabarek pochodzący z Pleszewa opowiedział widzom oraz uczestnikom programu o swojej chorobie nowotworowej. Teraz okazuje się, że w wyznaniach na temat problemów ze zdrowiem minął się odrobinę z prawdą. Uczestnicy oraz internauci nie kryją oburzenia.

Love Island. Wyspa Miłości. Kubra okłamał uczestników i widzów

Internauci i fani show "Love Island. Wyspa Miłości" nie kryją oburzenia zachowanie Kuby Grabarka, który podczas piątkowego odcinka reality show "Love Island. Wyspa Miłości" przyznał się, że minął się z prawdą...

Mężczyzna, który jakiś czas temu opowiadał, że w przeszłości zmagał się z rakiem, w ostatnim odcinku wyznał, że:

- Z tym rakiem to też dałem du...y. To nie do końca był w ogóle rak. To była choroba: wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Miałem przejścia. Byłem po tych szpitalach, miałem zagrożenie. [...] Zawsze słyszałem, że jest wrzodziejące albo może być rak i po prostu brałem to do siebie jako rak, ale to nie jest w końcu rak. Było ryzyko raka jakby - wyznał Kuba.

Oburzona słowami Kuby była nie tylko jego programowa partnerka, ale i widzowie. W sieci zaroiło się bowiem od krytycznych słów pod jego adresem.Fani programu są oburzeni oszustwem Kuby:

"On wstydu nie ma", "To już jest przegięcie granicy. Jak można kłamać, jeśli chodzi o zdrowie", "Naprawdę? Wielce był przybity, zebrał wszystkich i opowiadał o raku, po czym się okazało, że to było koloryzowane. Co ty masz w głowie".

Pojawiły się też prośby o to, aby Kuba natychmiastowo opuścił program:

"Weźcie go usuńcie z programu! Jak można w ogóle wpaść na takie pomysł".

Love Island. Wyspa miłości. Uczestnik Kuba Grabarek

Kuba Grabarek pochodzący z Pleszewa jest jednym z przystojniaków, którzy postanowili poszukać miłości w 6. edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Czy przed kamerami pozna kobietę, z którą połączy go coś więcej? To okaże się w trakcie najgorętszego programu w polskiej telewizji.

Kubę Grabarka w programie Love Island. Wyspa miłości poznaliśmy już w pierwszym odcinku programu emitowanego na Polsacie. 22-letni mężczyzna uważa, że nie ma sprecyzowanego wyglądu swojej wymarzonej partnerki. Zdecydowanie są rzeczy ważniejsze, niż kolor włosów. Jednakże, zdecydowanie bardziej podobają mu się wysportowane panie. Ważne także, aby charakteryzowała je spontaniczność i otwartość.

Za swój największy atut w oczach dziewczyn uznaje talent kulinarny. - Robię takie naleśniki, że kobiety od razu w łóżku lądują. Jak to mówią przez żołądek do serca - wypalił 22-latek z Poznania. Lubi zdobywać partnerki, ale przyznaje, że często to one jego zdobywają. - Nienawidzę Kopciuszków. Kocham Królowe, które potrafią rządzić- zdradził podczas swojej wizytówki. Chciałby, żeby druga połówka była dla niego wsparciem i akceptowała jego miłość do sportów ekstremalnych.

Love Island. Wyspa miłości. Kuba Grabarek

Kuba Grabarek biorący udział w programie Love Island. Wyspa miłości ma 22 lata. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Poznaniu, ale pochodzi z Pleszewa. Obecnie zajmuje się doradztwem w nieruchomościach i to właśnie z tym wiąże swoją przyszłość.

Okazuje się, że Kuba uwielbia czuć adrenalinę. Olbrzymią przyjemność sprawiają mu miedzy innymi skoki ze spadochronem i na bungee. Na co dzień trenuje MMA i ćwiczy na siłowni. W przeszłości pokonał nowotwór i jego zdaniem to było czynnikiem, który obudził w nim potrzebę ekstremalnych doznań.

Love Island. Wyspa miłości - edycja 6

Zaczęło się różowo! Uczestnicy dostali czas na poznanie się, speed dating i imprezę powitalną. W luksusowej willi w słonecznej Andaluzji cztery dziewczyny i pięciu chłopaków spędziło pierwszą noc. Luźna atmosfera i rajski klimat sprzyjały nawiązywaniu relacji. Między niektórymi szybko zaiskrzyło, było przytulanie i długie rozmowy. Ich efekty było widać podczas pierwszego parowania! Wydarzenia w Kręgu Ognia potoczyły się jednak zaskakująco dla wszystkich...

Love Island. Wyspa miłości. Program

Na początku udział w programie bierze dziesięcioro uczestników – pięciu mężczyzn i pięć kobiet, którzy spędzają kilka tygodni w willi na wyspie (bez dostępu do telefonów komórkowych oraz Internetu ani kontaktu z bliskimi). W każdym odcinku będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Uczestnicy programu muszą zdecydować, czy zmieniają partnera czy pozostają przy pierwszym wyborze. Najmniej lubiani lub odtrąceni przez partnera zawodnicy odpadają z programu[6].

Format po raz pierwszy ukazał się w Wielkiej Brytanii w 2005 roku, jednak ma on łudząco podobne zasady do emitowanego dwa lata wcześniej w Stanach Zjednoczonych programu „Paradise Hotel”. Reguły gry w obu przypadkach są takie same, wliczając w to istnienie decyzji o podziale wygranej w ostatnim odcinku; jedyną różnicą jest sposób promowania programu – w „Love Island. Wyspie miłości” (emitowanym na antenie telewizji Polsat) zawodnicy z założenia mają dążyć do tworzenia par, które przetrwają również po programie, natomiast „Hotel Paradise” (emitowany na antenie TVN 7) nastawiony jest na ukazywanie rywalizacji i intryg w drodze do zwycięstwa.

Love Island. Wyspa miłości. O co chodzi?

Pierwszego dnia do wilii przyjeżdża pięć kobiet, a następnie pięciu mężczyzn. Panowie są kolejno przedstawiani paniom. Gdy uczestniczce spodoba się dany kandydat, może wyjść podczas doboru w pary przed szereg, aby wyrazić zainteresowanie chłopakiem. Wybór należy jednak do mężczyzny – może on wskazać dowolną partnerkę (nawet tę, która już wcześniej została przez kogoś wybrana). Następnie do gry wkracza kolejna osoba (lub kolejne osoby). Zadaniem nowych mieszkańców jest „odbicie” innemu uczestnikowi jego partnera. Jest to warunek pozostania w programie, ponieważ jedną z reguł gry pozostaje hasło: na Wyspie Miłości nie można być samotnym. W kolejnych etapach projektu do willi wchodzą kolejne osoby (niekoniecznie tej samej płci), dlatego liczba par w grze waha się często między pięć a sześć.

Po określonym czasie wspólnego mieszkania w willi kobiety zasiadają w kręgu ognia i dobierają do siebie partnerów, z którymi chciałyby tworzyć parę do następnych eliminacji lub wyborów takich dokonują mężczyźni. Niewybrani uczestnicy odpadają z programu. W kolejnym dniach do wyspiarzy dołączają kolejni zawodnicy i gra toczy się na podobnych zasadach. Wybór partnera przypada kobietom i mężczyznom naprzemiennie (choć zdarzają się wyjątki od tej reguły). W międzyczasie zdarzają się osobne eliminacje – często niezapowiedziane. Wtedy willę opuszczają uczestnicy wytypowani przez pozostałych wyspiarzy bądź wskazani przez widzów.

Love Island. Wyspa miłości. Finał

Przez dwie doby przed dniem finału widzowie głosują na parę, która ich zdaniem ma wygrać program. Dwójka, która uzyska najwięcej głosów wygrywa program. Każde z dwojga zwycięzców otrzymuje dwie koperty – jedną z napisem „miłość”, drugą z napisem „100 000 zł”. Uczestnicy muszą wybrać kopertę, pamiętając że są trzy możliwe skutki ich decyzji:

  • - obie osoby wybierają kopertę z napisem „miłość” – wtedy główna nagroda jest dzielona po równo między uczestników (każdy dostaje 50 000 zł);
  • - jedna osoba wybiera „miłość”, druga „100 000 zł” – cała kwota trafia tylko do osoby, która zdecydowała się na pieniądze;
  • - obie osoby wybierają „100 000 zł” – pula przepada i wszyscy odchodzą bez pieniędzy.

Polub nas na FB

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pleszew. Sentymentalna podróż po pleszewskich ulicach w czasach PRL-u. Te zdjęcia trzeba zobaczyć koniecznie! Są kapitalne

Pleszew. Sentymentalna podróż po pleszewskich ulicach w czas...

Pleszew. Pleszewscy seniorzy pokazali jak się bawić! Dla nich wiek to tylko liczba. To się dopiero nazywa "Taniec z gwiazdami"!

Pleszew. Pleszewscy seniorzy pokazali jak się bawić! Dla nic...

Pleszew. Wypadek na ulicy Pomorskiej w Pleszewie. Samochód dachował

Pleszew. Wypadek na ulicy Pomorskiej w Pleszewie. Samochód d...

Pleszew. Po udziale młodzieży w spotkaniu z "sędziowie po presją" do pleszewskich szkół zapukało... Kuratorium Oświaty

Pleszew. Po udziale młodzieży w spotkaniu z "sędziami pod pr...

Pleszew. Zobacz nowy, mistrzowski mural Lecha Poznań. Pleszewscy fanatycy pokazali moc!

Pleszew. Zobacz nowy, mistrzowski mural Lecha Poznań w Plesz...

Gmina Dobrzyca. "Kurcze pieczone", dzieje się w Nowym Świeci...

Pleszew. Smacznego pożegnanie lata! Festyn rodzinny na pożegnanie lata w Korzkwach

Pleszew. Smaczne pożegnanie lata! Festyn rodzinny na pożegna...

Pleszew. Wielka Gala z okazji Jubileuszu 160-lecia Banku Spółdzielczego w Pleszewie! Wieczór pełen wspomnień i wieczór

Pleszew. Wielka Gala z okazji Jubileuszu 160-lecia Banku Spó...

Mistrzowie Parkowania chcą samochodem wjechać nawet do sklepów! Pleszew rządzi się swoimi prawami! [ZDJĘCIA]

Mistrzowie Parkowania spod marketów! Pleszew rządzi się swoi...

Historyczny spacer po Pleszewie tym razem alejkami cmentarza...

Pleszew. Zawody sportowo-pożarnicze w Pleszewie. Mnóstwo emocji na zawodach sportowo-pożarniczych. Najlepsi bili rekordy!

Pleszew. Zawody sportowo-pożarnicze w Pleszewie. Mnóstwo emo...

Potrącenie rowerzystki w Choczu. Kobieta trafiła do szpitala...

Dobrzyca. 14. Rajd Pojazdów Zabytkowych finiszował na tereni...

Pleszew nie dla CPK i Kolei Dużych Prędkości. Przez domy i bloki będą przebiegać tory. Mieszkańcy stanowczo wyrazili swój sprzeciw!

Pleszew nie dla CPK i Kolei Dużych Prędkości. Przez domy i b...

Gmina Gizałki. Ma 3 km długości i kosztowała blisko 5 mln. N...

Pleszew. Dzień Słowiański w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Pleszew. To był prawdziwy wehikuł czasu. Pokazy walki i słowiańska muzyka

Pleszew. Dzień Słowiański w Bibliotece Publicznej Miasta i G...

Sędziowie pod presją w Pleszewie. Mieszkańcy rozmawiali z z sędziami Igorem Tuleyą, Waldemarem Żurkiem i Pawłem Juszczyszynem

Sędziowie pod presją w Pleszewie. Mieszkańcy rozmawiali z z ...

Pleszew. W Muzeum Regionalnym w Pleszewie otwarto wystawę Marii Cichy pt. "Cichamaryjka w podróży, czyli świat niezdarną ręką zatrzymany"

Pleszew. W Muzeum Regionalnym w Pleszewie otwarto wystawę Ma...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rutkowski robi show. Zobacz InstaHistorie !

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pleszew.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie