IV Ogólnopolski Turniej Karate WKF - Empi Cup. W miejscowości Dopiewo o medale walczyli najmłodsi zawodnicy Pleszewskiego Klub Karate

Pleszewski Klub Karate
Podpoznańska miejscowość Dopiewo była gospodarzem IV Ogólnopolskiego Turnieju Karate WKF - Empi Cup. W zawodach rywalizowali najmłodsi zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate.

W ogólnopolskich zmaganiach wzięło udział 222 zawodników z 31 klubów. W tym gronie znalazła się 6-osobowa grupa najmłodszych zawodników Pleszewskiego Klubu Karate, która wróciła do domu z 7 medalami. Królową polowania okazał się Maja Kolanowska. Utalentowana dziewczyna trzy razy stanęła na podium, w tym dwa razy na najwyższym jego stopniu. Po jednym "krążku" wywalczyli: Wiktoria Jopek, Jan Podolski, Antoni Skiba oraz Dawid Wojtczak.

Wyniki PKK Pleszew:

• Maja Kolanowska - złote medale w kategorii kumite dziewcząt 10-11 lat -32 kg i open oraz brązowy medal w kumite dziewcząt 12-13 lat -45 kg;
  • Wiktoria Jopek - srebrny medal w kumite dziewcząt 12-13 lat open;
  • Jan Podolski - srebrny medal w kumite chłopców 12-13 lat +45 kg;
  • Antoni Skiba - brązowy medal w kumite chłopców 10-11 lat -32 kg;
  • Dawid Wojtczak - brązowy medal w kumite chłopców -45 kg.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pleszew. 8 zespołów przez trzy dni rywalizowało w hali Zespo...

International Wrocław Open Karate Adidas Cup. Pleszewscy zaw...

Pleszew w pierwszej połowie XX wieku miał niezwykły klimat. To naprawdę wyjątkowe ujęcia miasta i jego mieszkańców!

Pleszew w pierwszej połowie XX wieku. Wyjątkowe ujęcia miast...

Mikołajkowe morsowanie w Gołuchowie. Był Mikołaj i świąteczn...

Mick Schumacher wywalczył mistrzowski tytuł Formuły 2. W przyszłym sezonie niemiecki kierowca zadebiutuje w Formule 1