Żaki Taczanów - Pogoń Trębaczów 0:2 w meczu kaliskiej okręgówki

Żaki Taczanów - Pogoń Trębaczów 0:2 w niedzielnym meczu kaliskiej okręgówki
Żaki Taczanów - Pogoń Trębaczów 0:2 w niedzielnym meczu kaliskiej okręgówki Mariusz Kruchowski
Żaki Taczanów przegrały 0:2 z Pogonią Trębaczów w meczu kaliskiej okręgówki

Żaki Taczanów przegrały 0:2 z Pogonią Trębaczów w meczu kaliskiej okręgówki. Niedzielne spotkanie pomiędzy Żakami a Pogonią przebiegało w piknikowej atmosferze. Zdecydowaną przewagę w całym spotkaniu posiadali piłkarze Jarosława Karnasiewicza, którzy co chwilę zagrażali bramce strzeżonej przez Krzysztofa Śledzianowskiego.

Już w 13’ Robert Krawczyk po podaniu Roberta Ignasiaka zmusił do wysiłku bramkarza gospodarzy, który z wielkim trudem sparował piłkę na rzut rożny. W 22’ Przemysław Cecota posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki gospodarzy, a w 29’ Ignasiak po indywidualnej akcji trafił z ostrego kąta w poprzeczkę. Minutę później, goście zdobyli bramkę, jednak sędzia spotkania jej nie uznał, dopatrując się w tej sytuacji faulu na bramkarzu gospodarzy. Dodajmy, że strzelającym był Przemysław Cecota.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

W drugiej połowi3e spotkania obraz gry nie uległ zmianie. Nadal na boisku warunki gry dyktowali przyjezdni z Trębaczowa. A tymczasem w 61 minucie gry do rzutu wolnego z 30 metrów podszedł Arkadiusz Zapolny, który popisał się atomowym strzałem, Śledzianowski „wypluł” co prawda piłkę, ale najszybciej dobiegł do niej Błażej Ostry i strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania. W 83’ w roli główniej wystąpił Śledzianowski, który obronił dwa strzały zawodników Pogoni. Tymczasem cztery minuty później Ignasiak przegrał pojedynek „sam na sam” ze Śledzianowskim.
Natomiast w 88 minucie do wyrównania mógł doprowadzić Paweł Węclewski, jednak jego uderzenie z 5 metrów wysoko poszybowało nad poprzeczką bramki Hektora Dumańskiego. No i niestety, już w 92’ minucie wynik spotkania ustalił po samobójczym trafieniu Bartłomiej Rogacki, ale w dużej mierze była to zasługa Ignasiaka, który naciskał zawodnika Żaków...

Żaki Taczanów – Pogoń Trębaczów 0:2 (0:0)