MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tygodniowy przegląd prasy 14.04.2024: Pleszew, 7.04-13.04.2024. Poznaj najważniejsze informacje z Pleszewa

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Pleszewa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Gołuchów”?

Przegląd tygodnia: Pleszew, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Gołuchów

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na wójta gm. Gołuchów oraz do rady gminy, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu pleszewskiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu pleszewskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

📢 Szkoła Podstawowa nr 3 w Pleszewie obchodzi 60 urodziny! Roztańczony i rozśpiewany jubileusz pleszewskiej Trójki! Tak bawią się tylko tutaj!

60 lat minęło, jak jeden dzień! Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie obchodziła w sobotę, 13 kwietnia zacny jubileusz 60-lecia istnienia. To były roztańczone i rozśpiewane urodziny! Szkoła pochwaliła się tym, co ma najlepsze. Na koniec przy dźwiękach fanfar i sztucznych ogni wjechał olbrzymi tort!

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Pleszew: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Pleszewie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Czerminie. Kto uzyskał awans do wojewódzkiego etapu?

Blisko 140 młodych osób wzięło udział w gminnych eliminacjach kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Niemal 40 z nich awansowało do etapu powiatowego. Rozstrzygnięcie na tym szczeblu poznaliśmy 13 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Czerminie. Zwycięzcy spróbują swoich sił na arenie wojewódzkiej.

📢 Wojciech Cugowski zagrał klimatyczny koncert w Zajezdni Kultury w Pleszewie. Gitarowy spektakl pełen dobrych i mocnych dźwięków

Wojtek Cugowski połączył rockowe brzmienie z akustycznymi aranżacjami. Koncert jednego z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów polskiej sceny rockowej odbył się w piątek, 12 kwietnia w Zajezdni Kultury w Pleszewie. Było kameralnie, ale z mocnym pazurem!

📢 Droga prowadząca do jeziora w Gołuchowie przeszła gruntowną modernizację

Zakończył się remont ulicy Leśnej w Gołuchowie, czyli drogi prowadzącej od krajowej dwunastki do zalewu i miejscowego ośrodka turystyki i sportu. Wartość inwestycji, którą zgodnie z planem oddano do użytku przed rozpoczęciem nowego sezonu turystycznego, to nieco ponad 1,6 mln zł. Gmina na realizację przebudowy pozyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Pleszew

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na burmistrza gm. Pleszew i kto został radnym miasta z okręgów nr 1, 2, 3. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Gizałki

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Gizałki, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Dobrzyca

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego miasta oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Dobrzyca. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Czermin w wyborach samorządowych 2024

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Czermin i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Strażacy z OSP w Galewie oficjalnie odebrali średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Były podziękowania i odznaczenia

Na początku 2024 roku na wyposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Galewie trafił nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Wyprodukowany w 1996 r. pojazd został sprowadzony z Austrii. - Jest w bardzo dobrym stanie. Zastosowano w nim rozwiązania, które wykorzystywane są również dzisiaj - mówi prezes Jakub Ratajczak. Poświęcenie i oficjalne przekazanie auta miało miejsce w pierwszych dniach kwietnia. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia „Za wysługę lat”.

📢 Stal Pleszew pręży muskuły, a Arkadiusz Ptak z tytułem "Lider Rozwoju Futbolu"

Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusz Ptak otrzymał z rąk Piotra Kościelnego - wiceprezesa Wielkopolskiego Związki Piłki Nożnej - tytuł “Lider Rozwoju Futbolu”, który przyznawany jest osobom wykazującym się wyjątkową sympatią wobec piłki nożnej

📢 Nowi radni Rady Powiatu w Pleszewie odebrali zaświadczenia o wyborze. Mają mandaty do zasiadania w radzie na 5 lat

Nowi radni odebrali w piątek, 12 kwietnia oficjalne powołania do Rady Powiatu w Pleszewie VII kadencji 2024 - 2029. Zaświadczenia o wyborze wręczyła Anna Zielińska - Prezes Sądu Rejonowego w Pleszewie i Przewodnicząca Powiatowej Komisji Wyborczej w obecności członków komisji.

📢 FAMOT Pleszew przestaje istnieć! Stawiają na globalną markę DMG MORI Company! Co to oznacza dla partnerów i pracowników?

FAMOT Pleszew przestaje istnieć, ale tylko z nazwy. Grupa DMG MORI robi kolejny krok w kierunku stworzenia „Global One Company” i wzmocnienia tożsamości marki. Wszystkie zakłady produkcyjne wchodzące w skład Grupy, będą działać pod nazwą DMG MORI. Pleszew pożegnał się z nazwą FAMOT już 10 kwietnia

📢 Zderzenie samochodów na ulicy Podgórnej w Pleszewie. 28-letnia pleszewianka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Kolizja drogowa w Pleszewie. Do zderzenia samochodów doszło na ulicy Podgórnej. Zawiniła 28-letnia mieszkanka miasta, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru zmiany kierunku ruchu. Kobieta została ukarana mandatem.

📢 26-letni kierowca nie zapiął pasów. Został zatrzymany przez policję. To był dopiero początek kłopotów pleszewianina

26-pleszewianin jechał samochodem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kierowca na ulicy Targowej natknął się na patrol policji. Został zatrzymany do kontroli. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że nie powinien w ogóle wsiadać za kółko. Do sądu skierowano wniosek o ukaranie mężczyzny.

📢 Spore przetasowania na szczytach władzy w Starostwie Powiatowym w Pleszewie! Nowy wicestarosta to dopiero początek?

Wybory samorządowe 2024 spowodowały spore przetasowania na szczytach władzy w Starostwie Powiatowym w Pleszewie. Największe straty w powiecie pleszewskim ponieśli Miłośnicy Ziemi Pleszewskiej. Ze stanowiskiem wicestarosty żegna się Damian Szwedziak, a z funkcją przewodniczącego Rady Powiatu Marian Adamek. Jaki jest efekt rozmów koalicyjnych w powiecie pleszewskim?

📢 Pleszew i Pleszewskie Towarzystwo Lekarskie zagrali dla mieszkańców Strefy Gazy. Mieszkańcy pokazali ogromne serce i hojność

Koncert charytatywny w Pleszewie to wyjątkowy projekt zainicjowany przez Pleszewskie Towarzystwo Lekarskie. W czwartek, 11 kwietnia pleszewianie wyrazili solidarność i otworzyli serca z mieszkańcami Strefy Gazy. Cały dochód z charytatywnego koncertu w Pleszewie przekazany został Polskiej Misji Medycznej, która niesie pomoc poszkodowanym i głodującym od początku działań w Strefie Gazy

📢 Co? Gdzie? Kiedy? Weekendowy rozkład jazdy w powiecie pleszewskim

Przed nami kolejny weekend. Co będzie działo się w Pleszewie i okolicach? Koncert Wojtka Cugowskiego, 7. Festiwal Podróżników, jubileusz „Trójki”, targi rolno-ogrodnicze w Marszewie - m.in. takie wydarzenia czekają nas w najbliższych godzinach. Oto rozkład jazdy w dniach 12-14 kwietnia 2024 roku.

📢 Tu od 60 lat „szkołę tworzą ludzie…” Pleszewska Trójka obchodzi wyjątkowy jubileusz!

Historię Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie od 60 już lat tworzą i tworzyli ludzie – dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy obsługi i przede wszystkim uczniowie. „Szkoła tysiąclatka” obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Z tej okazji portal pleszew.naszemiasto.pl przygotował prawdziwy powrót do przeszłości i kronikę szkolnych zdjęć! Rozpoznajecie się na zdjęciach?

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pleszew.naszemiasto.pl Nasze Miasto