Gmina Chocz. Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza i Sekretarza. Kto cieszył się ze zwycięstwa?

Damian Cieślak
Urząd Miejski Gminy Chocz
26 lipca 2020 r. miłośnicy wędkarstwa rywalizowali o Puchar Burmistrza i Sekretarza Gminy Chocz. Zawody gruntowo-spławikowe odbyły się na akwenie w sołectwie Nowy Świat w gminie Dobrzyca.

Zawodnicy już o 6.00 przystąpili do rywalizacji. Komu dopisało szczęście? Kto mógł cieszyć się ze zwycięstwa? Puchar Burmistrza Gminy Chocz wywalczył Szymon Margiela. Na podium znalazło się jeszcze miejsce dla Łukasza Rybarczyka i Walentego Mielcarka. Z kolei w rywalizacji o statuetkę sekretarza triumfował Mariusz Kaczmarek. 2. miejsce zajął Grzegorz Raczyk, a 3. Wojciech Baranowski. Na zwycięzców czekały puchary, dyplomy i nagrody, które zostały wręczone przez burmistrza Mariana Wielgosika. - Zawody odbyły się w przemiłej atmosferze. Był piknik, dopisała pogoda. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom - mówi Magdalena Marciniak, sekretarz gminy Chocz.

Na zawody zaprosił Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Choczu.