Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

FAMOT Pleszew wyróżniony przez Państwową Inspekcję Pracy jako Pracodawca organizator pracy bezpiecznej.

Piotr Fehler
Piotr Fehler
FAMOT Pleszew wyróżniony przez Państwową Inspekcję Pracy jako Pracodawca organizator pracy bezpiecznej.
FAMOT Pleszew wyróżniony przez Państwową Inspekcję Pracy jako Pracodawca organizator pracy bezpiecznej. FAMOT Pleszew
FAMOT Pleszew został wyróżniony przez Państwową Inspekcję Pracy, agencję rządową zajmującą się egzekwowaniem przepisów prawa pracy, w tym przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Agencja realizuje swoją misję poprzez skuteczne i ukierunkowane kontrole oraz działania prewencyjne, mające na celu ograniczenie ryzyka wypadkowego i przestrzeganie prawa pracy.

FAMOT Pleszew został wyróżniony przez Państwową Inspekcję Pracy

Nagroda została przyznana w corocznym konkursie organizowanym przez Inspekcję pn."Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej". Celem konkursu jest promowanie pracodawców zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników, a także wzorowe przestrzeganie prawa pracy i przepisów dotyczących legalności zatrudnienia.

Decyzję o przyznaniu nagrody w postaci statuetki Mecum Tutissimus Ibis podejmuje Główny Inspektor Pracy na wniosek kapituły konkursu, w skład której, oprócz jury Państwowej Inspekcji Pracy, wchodzą przedstawiciele największych reprezentatywnych central związkowych.

W konkursie wzięły udział firmy z całej Polski o różnych profilach działalności. FAMOT został nagrodzony w kategorii pracodawców zatrudniających powyżej 250 pracowników. Dodatkowo laureaci konkursu wpisywani są na Złotą Listę Pracodawców Państwowej Inspekcji Pracy.

Nagroda została wręczona podczas uroczystości zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie, 22 listopada. FAMOT reprezentowali Izabela Spiżak, Dyrektor Zarządzająca oraz Tomasz Szymkowiak, Kierownik ds. BHP

- Dziękujemy wszystkim Pracownikom za wspieranie nas w budowaniu i utrzymywaniu bezpiecznych warunków pracy Jesteśmy dumni, że FAMOT znalazł się w gronie najlepszych jako organizator bezpiecznej pracy! - podkreślają przedstawiciele firmy FAMOT Pleszew.

Polub nas na FB

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Turniej halowej piłki nożnej służ mundurowych w Pleszewie. E...

Klub Małego i Młodego Ratownika w Pleszewie. Młodzi ratownicy złożyli przysięgę i przeszli prawdziwy chrzest bojowy!

Klub Małego i Młodego Ratownika w Pleszewie. Młodzi ratownic...

Alicja Nogaj w Poznaniu wystartowała w swojej koronnej konkurencji. W eliminacjach uzyskała 26.65 s i z siódmym czasem awansowała do 10-osobowego finału A. W nim Alicja popłynęła szybciej - 26.36 s, ale finiszowała na ósmej pozycji

Alicja Nogaj po raz kolejny rywalizowała w finale mistrzostw...

Na ślubnym kobiercu stanęli w 1973 roku. Po 50 latach 24 pary z gminy Dobrzyca świętowały jubileusz Złotych Godów. 21 z nich 23 listopada 2023 roku osobiście odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Jubileusz Złotych Godów w gminie Dobrzyca. 24 pary zostały o...

Morsy z Gołuchowa zainaugurowały sezon w iście zimowej scenerii

Akademia Pana Kleksa powraca... w całkiem nowej bajce! Czołówka polskich artystów na jednej scenie! To jest prawdziwa miazga!

Akademia Pana Kleksa powraca... w całkiem nowej bajce! Czołó...

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pleszew.naszemiasto.pl Nasze Miasto