Dramatyczna sytucja szymanowiczan

Po niedzielnej porażce piłkarze Unii znaleźli się w nieciekawej sytuacji...
Po niedzielnej porażce piłkarze Unii znaleźli się w nieciekawej sytuacji... Mariusz Kruchowski
A-klasowi piłkarze Unii Szymanowice - po niedzielnej porażce 1:4 z Piastem Czekanów - znaleźli się w dramatycznej sytuacji...

Już w10 minucie prowadzenie dla gości uzyskał Damian Grzeszczyk, który wykorzystał strzał zawodnika Piasta, a piłka odbiła się od słupka. W 16’ wrzut z prawej strony zawodnika, niefortunna interwencja Norberta Szkudlarka sprawiła, że piłka ugrzęzła w siatce. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, a zdobył ją Rafał Podsadny. Już w doliczonym czasie gry Mateusz Rybarczyk zdobywa bramkę wyrównująca, jednak sędzia spotkania dopatrzył się pozycji spalonej napastnika Unii Szymanowice.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

Po zmianie stron w 50 minucie miał miejsce rzut wolny dla gości. Do piłki podszedł Łukasz Adamczyk i strzałem nad murem zdobył trzecią bramkę dla swojego zespołu. Pięć minut później Paweł Zadka usta;ił wynik spotkania, finalizując akcję całego zespołu.

Unia Szymanowice – Re-Bud Piast Czekanów 1:4 (1:2)