Lider rozbity w Pleszewie! Błażej Ciesielski i Jacek Pacyński poprowadzili Stal do zwycięstwa z Victorią Ostrzeszów. Gospodarze wygrali 4:1

Kolejna piłkarska niedziela za nami. W Pleszewie gościł lider z Ostrzeszowa. Victoria, jak dotąd, mogła pochwalić się kompletem punktów. Drużyna Łukasza Bandosza jako pierwsza znalazła sposób na ekipę Piotra Konstanciaka.

Do przerwy żadna z drużyn nie potrafiła skierować piłki do bramki. Sytuacja zmieniła się w 60', gdy z rzutu wolnego celnie przymierzył Błażej Ciesielski. Pięć minut póżniej Jacek Pacyński podwyższył na 2:0. Najskuteczniejszy w tym sezonie zawodnik Stali 15' przed końcem skompletował dublet. W 86' gola zdobyli goście. Rzut karny na bramkę zamienił Maciej Stawiński. Chwilę później złudzeń ostrzeszowian pozbawił Ciesielski.

W A-klasie doszło do kolejnego pojedynku derbowego. Żaki rozbiły na wyjeździe Kościelną Wieś. Pół tuzina goli zaaplikowali swoim rywalom Czarni. Marcin Orszulak zapewnił trzy punkty Gladiatorom. Prosna Chocz zremisowała na własnym boisku z Sokołem Droszew, a LKS musiał uznać wyższość lidera z Łąkocin.

W najniższej klasie rozgrywkowej Las Kuczków lepszy od CKS-u Zduny.