XI Bieg Przemysława. Jarosław Błaszczyk wygrał II Bieg Służb Mundurowych o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

Komenda Powiatowa PSP w Pleszewie
W ramach XI edycji Biegu Przemysława odbył się II pleszewski Bieg Służb Mundurowych o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Wygrał Jarosław Błaszczyk, reprezentant Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

Mundurowi rywalizowali na dystansie 10 km. Jako pierwszy na mecie z czasem 0:35:55 zameldował się Jarosław Błaszczyk z Lenartowic, reprezentant Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, który jednocześnie był drugim zawodnikiem klasyfikacji generalnej oraz najlepszym mieszkańcem gminy Pleszew. Na drugim i trzecim miejscu finiszowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej. Paweł Pawlicki z Komendy Powiatowej w Jarocinie pokonał dystans w czasie 0:39:19, a jego kolega z Ostrowa Wlkp. Gracjan Urban w czasie 0:40:13. Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie reprezentowali: Roland Egiert (0:43:19), Michał Nowacki (0:42:52) oraz Łukasz Kot (0:53:36). Wśród kobiet najlepsza okazała się Karolina Pogorzelska (00:55:42). Puchary w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Dariusza Matczaka, najszybszym tego dnia zawodnikom wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie mł. bryg. Roland Egiert.