Świąteczny Mecz koszykarzy i piłkarzy z Pleszewa

PF
Świąteczny mecz Stal Pleszew i KS Kosz Pleszew
Świąteczny mecz Stal Pleszew i KS Kosz Pleszew Piotr Fehler
Zawodnicy KS Kosz Pleszew i Stali Pleszew zmierzyli się w Wielkim Świątecznym Meczu. Nie wynik sportowy był jednak najważniejszy. Cały dochód z meczu oraz z cegiełek został przeznaczony na rehabilitację Ani z Gołuchowa, która obudziła się ze śpiączki

Takiego meczu w historii pleszewskiego sportu jeszcze nie było. Naprzeciw siebie stanęli koszykarze Kosz Pleszew i piłkarze Stali Pleszew. W dwóch koszykarskich kwartach był remis 35:35, w piłkę nożną lepsi okazali się koszykarze, którzy wygrali 5:4.

Oprócz sportowych emocji na kibiców czekało sporo dodatkowych atrakcji. Prowadzone konkursy rzutów za trzy i osobistych oraz karnych. Najlepsi otrzymali nagrody. Najmłodsi otrzymali pamiątkowe nagrody i słodkie upominki. Na trybunach hali prowadzona była sprzedaż cegiełek, a w trakcie przerw losowane były nagrody.

Między kwartami swoje umiejętności zaprezentowali taekwondziści oraz tancerki tańca współczesnego,

Warto przypomnieć, że oba zespoły wraz ze sponsorami sobotniego Świątecznego Meczu włączyli się w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Ani, która w dwa tygodnie temu wybudziła się ze śpiączki. Wszystkie pieniądze, które udało się zebrać w sobotni wieczór, zostaną przekazane jej rodzicom.