Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Pierwsze ligowe punkty Płomyka w 2013 roku!

Piłkarze BS Płomyka Jaroty II Jarocin/Koźminiec sięgnęli po pierwszy komplet ligowych punktów w 2013 roku Mariusz Kruchowski
Piłkarze BS Płomyka Jaroty II Jarocin/Koźminiec w środowe popołudnie sięgnęli po raz pierwszy w 2013 roku po komplet IV-ligowych punktów!

W zaległym spotkaniu 19 kolejki ligowej w grupie południowej IV ligi doskonale spotkanie ułożyło się dla podopiecznych Jacka Koleckiego. Już w 3 minucie Szymon Juszczak doskonałym podaniem obsłużył Kamila Stefaniaka, a ten pięknym strzałem po słupku dał prowadzenie gospodarzom.

Dwie minuty później Juszczak - tym razem - z 16 metrów minimalnie posłał futbolówkę obok bramki strzeżonej przez Szymona Szymańskiego. W 16 minucie goście bliscy byli doprowadzenia do remisu, jednak w słupek trafił Damian Tylak.

Z kolei w 26 minucie w polu karnym sfaulowany został Stefaniak. Arbiter spotkania Marcin Dominiak nie miał żadnych wątpliwości i wskazał "na wapno". Jedenastkę wykorzystał Stefaniak, który nie dał szans Szymańskiemu i gospodarze prowadzili już w tym momencie 2:0.

W pierwszej połowie sytuacje strzeleckie mieli jeszcze: Juszczak, Stefaniak oraz Dariusz Małecki jednak doskonale w bramce gości spisywał się Szymański i dlatego pierwsza odsłona środowej konfrontacji zakończyła się "jedynie" dwubramkowym prowadzeniem zespołu gospodarzy.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

Po zmianie stron w 46 minucie gry Łajdecki potężnym strzałem zza linii pola karnego starał się zaskoczyć Dutkiewicza. Bez powodzenia! W 57 minucie Stefaniak posłał futbolówkę wprost w golkipera gości. Aż wreszcie nastała 85 minuta spotkania.

Wówczas to potężnym strzałem zza linii pola karnego popisał się Łukasz Łajdecki, który pokonał Dutkiewicza i tym samym zdobył kontaktową bramkę. Jednak już minutę później doskonałym podaniem Stefaniak obsłużył Zmyślonego, a ten potężnym strzałem ustalił wynik środowego meczu. Odnotujmy jednak, że jeszcze w 90 minucie meczu Łajdecki trafił piłką w poprzeczkę, ale to było wszystko na co stać tego dnia było koniński zespół.... i

BS Płomyk Jarota II Jarocin - CKS Sparta Konin 3:1 (2:0)