III Gminny Turniej Darta w Tomicach. W rywalizacji wzięło udział 36 zawodników. Kto zwyciężył?

Z każdą edycją sukcesywnie rośnie liczba zawodników. W III Gminnym Turnieju Darta w Tomicach wzięło udział 36 osób
Z każdą edycją sukcesywnie rośnie liczba zawodników. W III Gminnym Turnieju Darta w Tomicach wzięło udział 36 osób archiwum Gminnego Centrum Kultury w Gizałkach z/s w Tomicach
36 zawodników wzięło udział w III Gminnym Turnieju Darta, który odbył się w Tomicach. Kto stanął na podium?

III Gminny Turniej Darta w Tomicach

W niedzielę, 20 sierpnia 2023 roku, odbył się III Gminny Turniej Darta w Tomicach. Zawody oficjalnie otworzył wójt Robert Łoza. Gospodarz Gizałek powitał zgromadzonych zawodników, a także zaproszonych gości z partnerskich gmin: Stawiguda, Momignies i Spišské Vlachy. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 36 osób. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Marek Bilski, który zajął pierwsze miejsce oraz okazał się najlepiej punktującym zawodnikiem. Na drugiej pozycji uplasował się Radosław Nowaczyk, a na najniższym stopniu podium stanął Jacek Janiszewski.

Zawody odbyły się w sali Gminnego Centrum Kultury w Tomicach.

- Dziękujemy sponsorom. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach Iwonie i Karolinie Wawrzyniak oraz Monice Kupczyk; Tomaszowi Latosińskiemu za dopilnowanie turnieju od strony formalnej, a także jego pomocnikom Zuzi, Patrycji, Elizie i Tymkowi; Robertowi Mielczarkowi i Jackowi Janiszewskiemu; wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie zawodów i uczestnikom za wspaniałą atmosferę oraz świetną frekwencję

- wymienia Judyta Podsadna, dyrektorka GCK, która wręczyła najlepszym zawodnikom puchary, a także nagrody rzeczowe.

Organizatorami sportowej zabawy byli:

• Urząd Gminy Gizałki;
  • Gminne Centrum Kultury w Gizałkach;
  • firma URB Michał Bus.

Dożynki we Wronowie - zobacz materiał wideo

od 16 lat

Przypomnijmy, że w pierwszym gminnym turnieju wygrał Mariusz Taczała, a w drugim Adrian Walczak. Warto podkreślić, że z każdą edycją sukcesywnie rośnie liczba zawodników.

Polub nas na FB

Dożynki ZMDK "Z miłości do koryta" i Królów Żyta 2023. Królo...

Dożynki ZMDK "Z miłości do koryta" i Królów Żyta 2023 we Wszołowie. Dla Kabaretu Malina zjechali się fani z całej Polski! To były tłumy

Dożynki ZMDK "Z miłości do koryta" i Królów Żyta 2023 we Wsz...

20 sierpnia 2023 roku rolnicy i mieszkańcy Broniszewic świętowali dożynki. W części artystycznej na scenie wystąpiło ponad 60 osób

W Broniszewicach jak w... Tatrach. To były dożynki w iście g...

19 sierpnia 2023 roku na boisku sportowym w Polskich Olędrach rolnicy i mieszkańcy z gminy Dobrzyca świętowali zakończenie żniw. Przedstawiciele wyżej wymienionego sołectwa oraz Galewa i Trzebina pełnili rolę gospodarzy sobotniego wydarzenia

„Plon, niesiemy plon”. Rolnicy i mieszkańcy gminy Dobrzyca ś...