Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Finałowa Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli. Nauczycielki z Pleszewa wyróżnione w ogólnopolskim konkursie PKO BP

Piotr Fehler
Piotr Fehler
Finałowa Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli. Nauczycielki z Pleszewa wyróżnione w ogólnopolskim konkursie PKO BP
Finałowa Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli. Nauczycielki z Pleszewa wyróżnione w ogólnopolskim konkursie PKO BP arch. pryw.
Finałowa Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli., która jest zwieńczeniem prowadzonego od około 60 lat konkursu, odbyła się 13 października w zabytkowym budynku Ufficio Primo w Warszawie. Podczas uroczystości wręczono platynowe, złote i srebrne odznaki Nauczycielom-Opiekunom SKO oraz symboliczne czeki dyrektorom szkół nagrodzonym w rywalizacji. Wśród wyróżnionych znalazły się nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 2 w Pleszewie

Nauczycielki z Pleszewa wyróżnione

W piątek, 13 października 2023r., w zabytkowym budynku Ufficio Primo w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Konkursu SKO, na którą zostali zaproszeni także nauczyciele – opiekunowie SKO ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pleszewie. W podziękowaniu za wkład w rozwój edukacji dzieci i młodzieży w ramach programu Szkolnych Kas Oszczędności PKO Bank Polski organizuje uroczystą galę, podczas której wybitnym Nauczycielom – laureatom Konkursu SKO wręczane są platynowe, złote i srebrne odznaki oraz symboliczne czeki dla czterech najlepszych szkół w całej Polsce.

Reprezentujący Pleszew, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pleszewie - Małgorzata Michalska i Ilona Szablewska - odebrały z rąk Małgorzaty Kocoń – dyrektora Biura Młodego Klienta - Srebrne Odznaki w uznaniu za ponadprzeciętne działania w zakresie edukacji ekonomicznej oraz promowanie praktycznych aspektów oszczędzania wśród uczniów.

- To wyjątkowe wydarzenie stanowi dowód na to, że edukacja ekonomiczna oraz oszczędzanie są coraz ważniejsze w dzisiejszych czasach, a ich promowanie wśród młodzieży jest niezwykle istotne - podkreślają nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pleszewie.

Całość zwieńczył piękny i wzruszający koncert Natalii Kukulskiej oraz uroczysta kolacja, podczas której była okazja, aby porozmawiać i spotkać się z „blogowymi znajomymi”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

To był jeden z kultowych lokali pod Pleszewem. Tutaj żegnano stary rok! Dziś po zajeździe “U Huberta” w Brzeziu już nic nie zostało.

To był jeden z kultowych lokali pod Pleszewem. Tutaj żegnano...

4 listopada 2023 roku w sali Ośrodka Kultury Ochotnicza Staż Pożarna w Czerminie świętowała 95-lecie istnienia, natomiast funkcjonujący przy jednostce Zespół Sceniczno-Wokalny „Ognista Drużyna” obchodził 20. urodziny

Podwójny jubileusz w Czerminie. Ochotnicza Straż Pożarna świ...

Koncert Zbyszek Wodecki. Pamiętamy w Zajezdni Kultury w Pleszewie. Podczas koncertu nie zabrakło łez wzruszenia

Koncert Zbyszek Wodecki. Pamiętamy w Zajezdni Kultury w Ples...

Liga Taekwondo Wesołek 2023 w Pleszewie. Do kompaktowego miasta zjechało blisko 300 zawodników z całej Polski

Liga Taekwondo Wesołek 2023 w Pleszewie. Do kompaktowego mia...

W poniedziałek, 30 października 2023 roku, doszło do pożaru w budynku przy ulicy Sienkiewicza w Pleszewie. Do akcji gaśniczej zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: dwa z Komendy Powiatowej PSP oraz po jednym z OSP Pleszew i OSP Kowalew

Pożar w budynku przy ulicy Sienkiewicza w Pleszewie. W akcji...

Blisko 100 osób świętowało Gminny Dzień Seniora w Choczu. Gospodarze do wspólnej zabawy zaprosili kolegów i koleżanki z Dobrzycy

Dzień Seniora w Choczu. Blisko 100 osób wspaniale bawiło się...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pleszew.naszemiasto.pl Nasze Miasto