Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Chrobry Gizałki spisał się na piątkę

Dominika Kubiak odbiera gratulacje za wywalczenie I miejsca
Dominika Kubiak odbiera gratulacje za wywalczenie I miejsca Andrzej Poźniak
Pięć medali w Zdunach wywalczyły w sobotę reprezentantki Chrobrego Gizałki

Z rozegranych w sobotę w Zdunach Mistrzostwach Okręgu Południowej Wielkopolski w Tenisie Stołowym w kategorii młodziczek i młodzików reprezentacja "Chrobrego" Gizałki wróciła z dorobkiem 5 medali. Tytuł indywidualnej mistrzyni wywalczyła Dominika Kubiak, która w bezpośrednim pojedynku o 1 miejsce pokonała stosunkiem setów 3:2 klubową koleżankę Katarzynę Mazurek, której w udziale przypadło drugie miejsce i srebrny medal.

Obie zawodniczki występując razem w grze podwójnej nie dały szans przeciwniczkom, a w pojedynku finałowym pokonały również debel "Chrobrego" Gizałki w składzie: Aleksandra Glapa i Natalia Woźna.
Kolekcję dwóch złotych i dwóch srebrnych medali o których mowa wyżej uzupełnili Katarzyna Mazurek i Jakub Krzaczkowski we współzawodnictwie mikstów czyli gier mieszanych.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

Podobnie jak w kategorii żaków tak i w kategorii młodzików Uczniowski Klub Sportowy "Chrobry" zwyciężył w klasyfikacji klubowej. Na szczególną uwagę zasługuje postawa dziewcząt, które w kategorii młodziczek w komplecie znalazły się w czołowej "ósemce", a obok medalistek z turnieju indywidualnego Natalia Woźna zajęła miejsce IV, Aleksandra Glapa miejsce V, Majka Majdecka miejsce VII i Ewa Mazurek miejsce VIII.
Mniej powodów do zadowolenia mieli chłopcy Jakub Krzaczkowski miejsce VIII i Bartek Glapa miejsce 16. Dodać jednak trzeba iż chłopcy reprezentują kategorię młodszą żaków a Bartek był najmłodszym w stawce 21 zawodników.

Współpraca: Andrzej Poźniak