Pleszewski Klub Karate wrócił z Kościana z 11 medalami

PF
Pleszewski Klub Karate przywiózł z Kościana 11 medali
Pleszewski Klub Karate przywiózł z Kościana 11 medali Pleszewski Klub Karate
16 zawodników Pleszewskiego Klubu Karate wzięło udział w VII Zawodach Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Kościana. Sportowcy wywalczyli 11 medali i zajęli 3 miejsce w klasyfikacji medalowej turnieju

Pleszewski Klub Karate wywalczył 11 medali

Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Kościana były drugimi z cyklu ośmiu wojewódzkich imprez rankingowych Wielkopolskiego Związku Karate. W zawodach wzięło udział ponad 340 zawodników z 30 klubów z Polski w tym 16 zawodników Pleszewskiego Klubu Karate.

Młodzi sportowcy wywalczyli 6 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe medale. wszystkie w konkurencjach walk kumite. W konkurencjach kumite.