W Choczu dobiegły końca prace związane z przebudową ulic: Kasztanowej, Pawłowskiego oraz Wiśniowej. Inwestycja kosztowała ponad 1,2 mln zł.

W ramach prac została wykonana nowa nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego, powstały chodniki z kostki brukowej. Wybudowano sieć kanalizacji deszczowej oraz dokonano nowych nasadzeń drzew i krzewów. Na ulicy Pawłowskiego stworzono miejsca postojowe. W październiku władzom Chocza udało się pozyskać dofinansowanie. Dzięki umowie podpisanej przez burmistrza Mariana Wielgosika z Funduszu Dróg Samorządowych na konto gminy powędrowała dotacja w wysokości ponad 880 tys. zł. Inwestycję wykonało Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „Marzyński” z Jarocina.Zatłoczone i opóźnione pociągi, korki na ulicach. Strajk przeciwko reformie emerytalnej paraliżuje Paryż


Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!