Zakończył się trzydniowe Ogólnopolskie Zawody Sportowe Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy. Reprezentacja Pleszewa zajęła szóste miejsce!

red
Trwające trzy dni w Pleszewie Ogólnopolskie Zawody Sportowe Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy zakończyły się zwycięstwem Małopolskiej Komendy Wojewódzkie. Na szóstym miejscu zawody ukończyła reprezentacja Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie

Do Pleszewa na trzy dni zjechały reprezentacje 23 jednostek Ochotniczych Hufców Pracy z całego kraju. 160 osób uczestniczyło w konkurencjach drużynowych i indywidualnych. Dziś na Stadionie Miejskim rozegrano finałowe biegi na 100, 200, 400, 1000 i 1500 metrów. Wręczono również medale najlepszym drużynom siatkarskim.

W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasowała się Małopolska Komenda Wojewódzka, która z Pleszewa wyjechała na rowerach. Zdobywcy drugiego miejsca mogli się cieszyć z tabletów, a bezprzewodowe słuchawki otrzymali zawodnicy, którzy stanęli na najniższym stopniu podium. Szóste miejsce zajęła reprezentacja CKiW OHP z Pleszewa.