WYNIKI:
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 2007 i młodsze
1 Józefiak Klaudia
KK Gottsu Kościan
2 Zofia Duczmal
UKS Shodan Zduny
3 Matylda Ozga
UKS Shodan Zduny
3 Laura Ratajczak
KK Dragon Środa Wlkp.
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 2006-2005
1 Katarzyna Posała
KK Gottsu Kościan
2 Marta Jakubowska
KK Dragon Środa Wlkp.
3 Maja Olszewska
KK Gottsu Kościan
3 Roksana Mormol
WKSA Budokan Wrocław
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 2004-2003 Żaczki
1 Kuleczka Bernadetta
Inochi Gniezno
2 Nicole Węcławiak
KK Dragon Środa Wlkp.
3 Marcelina Pleskacz
ASW Nippon Krotoszyn
3 Karolina Świetlicka
ASW Nippon Krotoszyn
KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK
1 Katarzyna Trafankowska
UKS Shodan Zduny
2 Magdalena Godlewska
KK Gottsu Kościan
3 Dagmara Mujta
UKS Shodan Zduny
3 Paulina Kern
LKS Polonia-Torakan Biała
KATA INDYWIDUALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
1 Kinga Nowak
UKS Shodan Zduny
2 Julia Zgorzelska
LKS Polonia-Torakan Biała
3 Paulina Król
Satori Jastrowie
3 Aleksandra Zając
Satori Jastrowie
KATA INDYWIDUALNE JUNIOREK
1 Dominika Ludwiczak
KK Gottsu Kościan
2 Aleksandra Świerzewska
SKF Satori Leszno
3 Daria Węcławiak
KK Dragon Środa Wlkp.
3 Karolina Gremblewska
UKS Shodan Zduny
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT Żaczek – 32 kg
1 Julia Grzelak
Pleszewski KK
2 Vanessa Olichwer
SKF Satori Leszno
3 Weronika Marcisz
UKS Shodan Zduny
3 Angelika Szczesnowska
UKS Shodan Zduny
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ŻACZEK +32 kg
1 Natalia Tomalak
UKS OSiR Kleczew
2 Izabela Szurowska
Surem Rawicz
3 Erika Cierniak
UKS Shodan Zduny
3 Gabriela Stachowiak
LKS Polonia-Torakan Biała
KUMITE IND. MŁODZICZEK - 45 kg
1 Katarzyna Trafankowska
UKS Shodan Zduny
2 Marcelina Plaszczyk
Arashi Legnica
3 Julia Piotrowska
Surem Rawicz
3 Paulina Kern
LKS Polonia-Torakan Biała
KUMITE IND. MŁODZICZEK + 45 kg
1 Dagmara Mujta
UKS Shodan Zduny
2 Wiktoria Maciaszek
UKS Shodan Zduny
3 Weronika Becker
UKS Shodan Zduny
3 Magdalena Godlewska
KK Gottsu Kościan
KUMITE IND. JUNIOREK MŁODSZYCH – 55 kg
1 Maria Stranc
UKS OSiR Kleczew
2 Julia Zgorzelska
LKS Polonia-Torakan Biała
3 Gabriela Pańka
UKS OSiR Kleczew
3 Dominika Maciejewska
Dragon Legnica
KUMITE IND. JUNIOREK MŁODSZYCH + 55kg
1 Aleksandra Zgórecka
Kostrzyński KK Kruk
2 Kinga Nowak
UKS Shodzn Zduny
3 Magdalena Marek
UKS OSiR Kleczew
3 Barbara Sadowska
Pleszewski KK
KUMITE IND. JUNIOREK – 50 kg
1 Adrianna Marchwat
Dragon Legnica
2 Karolina Gremblewska
UKS Shodzn Zduny
KUMITE IND. JUNIOREK + 50 kg
1 Natalia Kowal
Arashi Legnica
2 Aleksandra Świerzewska
SKF Satori Leszno
3 Aleksandra Kuś
UKS Shodzn Zduny
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 2005 i młodsze
1 UKS Shodan Zduny
Zofia Duczmal, Matylda Ozga, Weronika Polak
2 KK Gottsu Kościan
Maja Olszewska, Joaanna Smętkowska, Katarzyna Posała
3 KK Dragon Środa Wlkp.
Marta Jakubowska, Maja Duszczak, Oliwia Szostak
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 2004-2002
1 ASW Nippon Krotoszyn
Marcelina Pleskacz, Karolina Świetlicka, Julia Dymel
2 UKS Shodan Zduny
Erika Cierniak, Angelika Szczesnowska, Weronika Marcisz
3 TKKF Tęcza Gostyń
Daria Pietrzyk, Amelia Ziółek, Agnieszka Leciej
3 KK Dragon Środa Wlkp.
Anna Putyra, Matylda Janaszak, Nicole Węcławiak
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 2001-1997
1 UKS Shodan Zduny II
Aleksandra Kuś, Kinga Nowak, Karolina Gremblewska
2 UKS Shodan Zduny I
Dagmara Mujta, Katarzyna Trafankowska, Wiktoria Maciaszek
3 LKS Polonia-Torakan Biała
Gabriela Stachowiak, Paulina Kern, Julia Zgorzelska
3 TKKF Tęcza Gostyń
Patrycja Niewrzędowska, Patrycja Dominiczak, Milena Janicka
KUMITE DRUŻYNOWE Młodziczek
1 Gottsu Kościan
Magdalena Godlewska , Marta Michalewicz, Antonina Opas
2 Shodan Zduny
Weronika Becker, Dagmara Mujta, Wiktoria Maciaszek
KUMITE DRUŻYNOWE Juniorek Młodszych
1 UKS OSiR Kleczew
Magdalena Marek, Maria Maciejewska, Maria Stranc
2 Satori Jastrowie
Paulina Król, Oliwia Wójcicka, Joanna Koczenasz
KUMITE DRUŻYNOWE JUNIOREK
1 UKS Shodan Zduny
Aleksandra Kuś, Kinga Nowak, Karolina Gremblewska
2 SKF Satori Leszno
Aleksandra Świerzewska, Aleksandra Kosowska, Aleksandra Cieślińska
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 2007 i młodsi
1 Maksymilian Krzewiński
SKF Satori Leszno
2 Remigiusz Szymura
Koźmiński KK
3 Maurycy Markowski
Surem Rawicz
3 Jan Koper
UKS Pionier Kleszczewo
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 2006-2005
1 Wiktor Józefiak
KK Gottsu Kościan
2 Karol Kostrzewa
Wrzesiński KK
3 Patryk Dziony
LKS Polonia-Torakan Biała
3 Bartosz Polak
UKS Shodan Zduny
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 2004-2003
1 Fabian Filusz
LKS Polonia-Torakan Biała
2 Maurycy Maciaszek
UKS Shodan Zduny
3 Hubert Krzewiński
UKS Satori Leszno
3 Martin Shneider
LKS Polonia-Torakan Biała
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 2002-2001
1 Bartosz Kasprzyk
2 Tomasz Walkowiak
KK Gottsu Kościan
3 Maciej Bichajło
UKS Shodan Zduny
3 Szymon Koper
KK Dragon Środa Wlkp.
KATA INDYWIDUALNE Juniorów Młodszych
1 Paweł Jabłoński
Arashi Legnica
2 Samuel Zieliński
ASW Nippon Krotoszyn
3 Włodzimierz Sowa
KK Dragon Środa Wlkp.
3 Norbert Tysiak
UKS Shodan Zduny
KATA INDYWIDUALNE JUNIORÓW
1 Jakub Walczak
LKS Polonia-Torakan Biała
2 Kamil Lechel
ASW Nippon Krotoszyn
3 Iwo Naglik
KK Gottsu Kościan
3 Krystian Wawrzyniak
SKF Satori Leszno
KUMITE INDYWIDUALNE ŻAKÓW – 35 kg
1 Michał Florczak
Pleszewski KK
2 Norbert Kurek
WKSA Budokan Wrocław
3 Klaudiusz Bandulik
Wrzesiński KK
3 Jakub Formanowski
UKS Shodan Zduny
KUMITE INDYWIDUALNE ŻAKÓW -45 kg
1 Jakub Sworek
Wrzesiński KK
2 Hubert Krzewiński
SKF Satori Leszno
3 Wiktor Kamiński
UKS OSiR Kleczew
3 Mariusz Ruciński
Wągrowiecki KK Tiger
KUMITE INDYWIDUALNE ŻAKÓW +45 kg
1 Michał S
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?