Wyścig Kolarski Amatorów już w trzeciej odsłonie[ZDJĘCIA]

RED
Wyścig Kolarski Amatorów w Sowinie Błotnej
Wyścig Kolarski Amatorów w Sowinie Błotnej Sandra Perlińska
Za nami już trzecia edycja Wyścigu Kolarskiego Amatorów. W indywidualnym wyścigu na czas niemal 40 zawodników pokonało trasę o długości 4 km. Karol Adamek - główny organizator imprezy - ponownie pokazał, że miłość do dwóch kółek może wiele zdziałać.

Wyścig Kolarski Amatorów w trzeciej odsłonie odbył się w minioną sobotę. Tym razem kolarskim miasteczkiem stała się Sowina Błotna. Sołtys wsi Czesław Chwałkowski, już na początku imprezy, zapraszał na kolejną edycję do siebie już za rok.

Główny organizator imprezy Karol Adamek przy wsparciu Forum Samorządowego Ziemi Pleszewskiej oraz sponsorów, w niewielkiej miejscowości, zebrał na jedno popołudnie kolarzy amatorów z okolic.

Niemal 40 pasjonatów dwóch kółek spotkało się w Sowinie Błotnej, by zmierzyć się ze sobą w indywidualnym wyścigu na czas na odcinku 4 km. Utrudnieniem był fakt, że wyścig odbywał się przy ruchu otwartym. Każdy z uczestników pokonał całą trasę. A na imprezę licznie przybyli mieszkańcy wsi, by kibicować kolarzom.

O tym, kto stanął na podium, a kto został najszybszym kolarzem amatorem powiatu pleszewskiego, przeczytasz już w najbliższym numerze "Gazety Pleszewskiej" w piątek 28 sierpnia. pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 36