W Pleszewie trwa Międzynarodowy Turniej Karate 5th Central Poland Open - Gran Prix Karate WKF

red
Pleszew stał się na na dwa dni stolicą Polski w karate. Wszystko za sprawą Międzynarodowego Turnieju Karate 5TH CENTRAL POLAND OPEN - KARATE WKF

W turnieju bierze udział blisko 500 zawodników z niemal wszystkich polskich klubów karate zrzeszonych oraz z zagranicy. Już pierwsze dnia karatecy z Pleszewskiego Klubu Karate zdobyli siedem medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Grzelak, a tytuł wicemistrzowski zdobyła Maja Kolanowska.

Jutro kolejny dzień zmagań. Na tatami w hali widowisko - sportowej przy ZSP nr 3 w Pleszewie rywalizować będą kolejni faworyci wśród nich najlepsi karatecy w kraju oraz Mistrzowie Europy. Początek zmagań od godziny 10