Turniej bowlingowy seniorek z całego powiatu

ZM
Monika Andersz - Spółka Sport Pleszew
Burmistrz MiG Pleszew Marian Adamek zaprosił seniorki z całego powiatu na turniej bowlingowy, który zorganizowano w kręgielni Parku Wodnego ,,Planty". W szranki stanęło 9 drużyn. Najlepsze okazały się dobrzyczanki.

Turniej bowlingowy seniorek

Zwycięska drużyna z Koła PZERiI w Dobrzycy zdobyła aż 328 punktów. Drugie miejsce zajęły członkinie Biura Pleszewskich Kół zdobywając 272 punkty, a na trzecim stopniu podium stanęła ekipa z Czermina, która wywalczyła 255 punktów. Puchary i dyplomy zwyciężczyniom wręczył burmistrz Marian Adamek.

Nie zabrakło podsumowania klasyfikacji indywidualnej. Najlepsza okazała się Stefania Kaczmarek, drugie miejsce zajęła Teresa Niemczewska, a trzecie Alina Doktor.