To dzięki Wam jesteśmy najlepsi! Dziękujemy!

Akcja specjalna
Serwis internetowy www.pleszew.naszemiasto.pl jest najchętniej odwiedzanym przez Internautów serwisem wśród portali z naszego powiatu. W minionym miesiącu czytało nas 66 597 osób!

Najświeższe dane dotyczące serwisów internetowych z powiatu pleszewskiego dostarcza raport SimilarWeb prezentujący dane analityczne i rankingi popularności stron internetowych. Liderem jest nasz serwis pleszew.naszemiasto.pl, który we wrześniu odwiedziło aż 66 597 osób. Na drugim miejscu plasuje się serwis www.zpleszewa.pl z liczbą 12 837 odwiedzających.

A to jeszcze nie wszystko! Jesteśmy nie tylko najczęściej wybieranym lokalnym serwisem, ale... publikowane przez nas materiały są również najbardziej interesujące. Z raportu SimilarWeb wynika, że w minionym miesiącu każda wizyta w naszym serwisie zajmowała Czytelnikowi średnio trzy i pół minuty. Dla porównania - na czytaniu konkurencyjnych serwisów Czytelnicy spędzili we wrześniu niecałe dwie minuty!

Naszą siłą są... Czytelnicy!

- Nasz sukces zawdzięczamy tylko naszym wiernym Czytelnikom, którzy właśnie u nas szukają informacji o tym, co dzieje się w naszym powiecie. – mówi Zuzanna Musielak-Rybak, redaktor prowadząca naszego serwisu. – Trzeba też dodać, że często mają udział w tworzeniu naszego serwisu, informując nas o różnych wydarzeniach, a nawet przesyłając swoje zdjęcia. Bardzo dziękujemy i prosimy o więcej!

Aktywność naszych Czytelników widać także na naszym fanpage’u na Facebooku. Liczba fanów, czyli osób, które go polubiły i obserwują publikowane przez nas posty zbliża się już do 10 tysięcy.

- Trzeba też dodać, że Czytelnicy są bardzo zaangażowani i reagują na nasze posty – dodaje Zuzanna Musielak -Rybak. – Zwykle publikowane przez nas treści zbierają dużo lajków, nie brakuje też komentarzy, dzięki czemu posty wyświetlają się coraz większej liczbie osób.

Jaki jest przepis na sukces w internecie?

- To proste. Trzeba być jak najbliżej Czytelników, czuć puls ich codziennego życia – odpowiada Zuzanna Musielak-Rybak. - Dlatego staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego albo ciekawego - dodaje.

We wrześniu na strony naszego serwisu trafiło ponad 674 artykułów oraz 4000 zdjęć z powiatu, a na naszym fanpage’u opublikowaliśmy 440 postów o tym, co dzieje się w Pleszewie i okolicy.

Czy możemy być lepsi?

Zawsze! Dlatego czekamy na wszystkie uwagi i pomysły od naszych Czytelników. Damy się zaprosić wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego. Napiszemy o sprawach ważnych dla mieszkańców naszego powiatu. Bo dla nas najważniejszy jest Pleszew. Nasze Miasto.

Dodaj ogłoszenie