18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Tłusty czwartek z ,,Gazetą Pleszewską'' oraz firmą T.B.M. Vogtów

Irena Kuczyńska
Tłusty czwartek świętujemy od wtorku. Do ,,Gazety Pleszewskiej'' sprzedawanej w dwóch sklepach T.B.M Vogtów dokładamy dwa pączki upieczone wg starego, rodzinnego przepisu!

Tłusty czwartek świętujemy od wtorku. W dwóch sklepach: Teresy, Bronisława i Macieja Vogtów: na ulicy Poznańskiej oraz na przy Alejach Wojska Polskiego będziemy od rana sprzedawać ,,Gazetę Pleszewską’’. W cenie tygodnika otrzymacie zupełnie za darmo dwa smakowite pączki. Jest to słodki prezent od ,,Gazety Pleszewskiej’’ oraz firmy T.B.M Vogtów. Spieszcie się, ilość promocyjnych egzemplarzy jest ograniczona!

Wtorkowe pączki dodawane do ,,Gazety Pleszewskiej’’ to preludium do Tłustego Czwartku, który się zbliża wielkimi krokami (27 lutego) i zwiastuje nadejście Wielkiego Postu. W ,,Gazecie Pleszewskiej’’ znajdziecie historię rodziny Vogtów oraz dzieje ich tradycji piekarniczych sięgających roku 1830.

Pączki, które otrzymacie od nas w prezencie, będą takie piękne i smakowite, jak te, które pokazują panie Kasia i Asia w cukierni przy ulicy Poznańskiej. Nie zapomnijcie odwiedzić sklepów państwa Vogtów we wtorek rano!

Wjazd samochodem do centrum niemożliwy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie