Tenis stołowy. Reprezentanci Chrobrego rywalizowali w Koninie

Uczestniczki sobotnich zmagań
Uczestniczki sobotnich zmagań Andrzej Poźniak
Reprezentacja UKS Chrobry Gizałki rywalizowała w sobotę na turnieju w Koninie

Liczna ekipa "Chrobrego" Gizałki, bo aż siedmioosobowa, w sobotę wyjechała na cykliczny turniej o Grand Prix Miasta Konina.
W rywalizacji dziewcząt ze szkół podstawowych zawodniczki z Gizałek stanowiły aż 50% uczestniczek, jednak ilość w tym wypadku nie miała znaczenia, gdyż w ich turnieju wystartowała czołówka zawodniczek z województwa kujawsko-pomorskiego.

Tak więc trzecie miejsce Kasi Mazurek i czwarte Dominiki Kubiak należy uznać za pozycje odpowiadające ich aktualnym umiejętnościom i poziomowi sportowemu. Podopieczne Andrzeja Poźniaka uległy jedynie dwóm rówieśniczkom systematycznie grającym w ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Natalia Woźna wywalczyła siódme miejsce, a Ewa Mazurek była ósma. Z kolei Ola Glapa zajęła dziewiąte miejsce, a Majka Majdecka dwunaste.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

W Koninie wystąpił również Jakub Krzaczkowski, który rywalizował ze zdecydowania starszymi kolegami, mającymi swoim dorobku medale mistrzostw województwa w kategorii młodzików oraz starty w ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Był to więc dla niego bardzo dobry trening, a przy okazji tenisista ten odniósł również jedno zwycięstwo i ostatecznie uplasował się w turnieju na szóstej pozycji.