Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Taekwondo Pleszew. Medalowa zdobycz w niemieckim Bottrop

Marek Blandzi
Taekwondo Pleszew. Nasz drużyna w Niemczech
Taekwondo Pleszew. Nasz drużyna w Niemczech Grzegorz Stephan
Zawodnicy Taekwondo Pleszew sięgnęli po medale na turnieju w Niemczech!

Sześcioro zawodników UKS Taekwondo Pleszew Pleszew wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Otwartych Mistrzostw Niemiec w Bottrop. Zawodnikami reprezentującymi nasze miasto byli: Nicola Kaczmarek, Jan Olejczuk, Dominik Bandzwołek, Patryk Tomczyk, Karol Grabowski oraz Bartosz Stephan.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

W walkach startowali wszyscy reprezentanci Taekwondo Pleszew i tak: brązowy medal zdobył Jan Olejczuk, srebrne medale wywalczyli: Nicola Kaczmarek, Karol Grabowski oraz Bartosz Stephan, natomiast dwoje najmłodszych zawodników Patryk Tomczyk oraz Dominik Bandzwołek uplasowali się na miejscach 5-8.
Ponadto Nicola i Bartosz z Taekwondo Pleszew wystartowali w Poomse (układy formalne) i również zanotowali wielki sukces, gdyż oboje uplasowali się na drugim miejscu.

Warto dodać, że w niemieckim turnieju udział wzięły wzięły jeszcze cztery inne kluby z naszego kraju i dzięki temu wszyscy Polacy przyczynili się w klasyfikacji generalnej do zajęcia trzeciego miejsca w walkach jak i w poomse.
A tymczasem za pośrednictwem Gazety Pleszewskiej oraz portalu: pleszew.naszemiato.pl UKS TKD pragnie serdecznie podziękować sponsorom, którzy przyczynili się do tego wyjazdu, czyli TAXI MACIEJ, firmie MA-OR, firmie Dragon oraz firmie Auto Części - Sokołowski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani