Straż Pożarna mistrzem Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej Lider Oldboys Cup 35 pluc

RED
Zespół Straży Pożarnej wygrał Pleszewską Ligę Piłki Nożnej Lider Oldboys Cup 35+

W pierwszym pojedynku ostatniej kolejki spotkały się zespoły mistrza tegorocznej edycji - Straży Pożarnej i Tilgnera Pleszew. Na pierwsze prowadzenie wyszli piłkarze Straży Pożarnej po trafieniach Artura Lisa i Rafała Baranowskiego. W pierwszej połowie bramkę kontaktową zdobył Marcin Woźniak, który został najlepszym strzelcem rozgrywek z 12 bramkami na koncie. Po przerwie do wyrównania doprowadził Maciej Szwałek. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

W drugim pojedynku Victoria/Komiz podejmowała zespół Bautomu Pleszew. Już w pierwszej odsłonie spotkania padło aż 10 bramek. Druga połowa przyniosła kolejnych 8 trafień. W tym pojedynku, aż sześć bramek strzelił piłkarz Victorii/Komiz, Radosław Mielcarek, cztery trafienia zaliczył Karol Szehyński, a jedno Artur Hyżyk. Dla piłkarzy Bautomu trafienia zaliczyli po dwa Jakub Balcer, Mariusz Kaleta, Marcin Grabowski i trafienie Leszka Chróściaka.

W trzecim pojedynku, Eka Fokus Żegocin podejmowała piłkarzy Oldboys Gołuchów. Piłkarze z Gołuchowa pokonali Ekę Fokus. Już w pierwszej odsłonie spotkania piłkarze z Gołuchowa zaliczyli dwa trafienia po strzałach Łukasz Wituckiego i Łukasza Skowrona. Bramkę kontaktową zdobył Radosław Fibner z rzutu karnego. Po zmianie stron wynik spotkania podwyższył Łukasz Witucki, a rozmiary porażki zmniejszył Krzysztof Orszulak.