MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Siostry z Broniszewic z tytułem Mistera Budownictwa. Nagroda powędrowała również do Gołuchowa

red
Dom Chłopaków w Broniszewicach
Dom Chłopaków w Broniszewicach oraz hala sportowa Kościelnej Wsi otrzymały tytuły „Mistera Budownictwa Południowej Wielkopolski” w kategoriach: pomoc społeczna oraz obiekty sportowe

Dom Chłopaków w Broniszewicach otrzymał tytuł „Mistera Budownictwa Południowej Wielkopolski” w kategorii obiekty pomocy społecznej. Z kolei tytuł Mistera Budownictwa w kategorii obiekty sportowe przyznano Sali Sportowej przy Zespole Szkolno - Wychowawczym w Kościelnej Wsi. Statuetki, podczas uroczystości, która się odbywała w Powozowni w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie, odbierali kolejno siostra Regina Dorota Krzesz, dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach oraz wójt Gołuchowa Marek Zdunek.

-

To dla Was i dla nas bardzo dobra wiadomość! Budynek Domu Chłopaków został nagrodzony i otrzymał I miejsce wśród budynków pomocy społecznej . Świadczy to o tym, że mieliśmy szczęście do dobrych wykonawców - podkreślają siostry Dominikanki i dziękują Irenie Sobisiak, że charytatywnie nadzorowała prawidłowe powstawanie tego DOMU. - Łzy i cierpliwość do granic nie poszły na marne! Cieszymy się, że pieniądze naszych Dobroczyńców zostały zainwestowane w budynek, którego wykonanie urzekło ekspertów budownictwa. Dziękujemy, że Chłopcy zamieszkali w tak pięknym domu!

- zaznaczają zakonnice z Broniszewice.

Plebiscyt jest jednym z najstarszych w Polsce. Każdego roku organizują go Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Kaliszu, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Kaliszu. Konkurs to promocja najlepiej zrealizowanych obiektów na terenie Południowej Wielkopolski, cechujących się ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi i konstrukcyjno-architektonicznymi. Gala była również okazją dla uczczenia jubileuszu 85 lat Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pleszew.naszemiasto.pl Nasze Miasto