Sandra Kurkowiak wystartowała w Mistrzostwach Polski Juniorów. Na swoim koronnym dystansie 400 m ppł zajęła 10 pozycję

RED
Sandra Kurkowiak z LKS OSiR Pleszew zajęła 10 miejsce w biegu na 400 m ppł na Mistrzostwach Polski Juniorów we Włocławku.

W weekend do Włocławka zjechało ponad sześciuset najlepszych lekkoatletów z całego kraju, którzy walczyli o trofea i minima na lipcowe mistrzostwa świata juniorów w fińskim Tampere. Zawody trwały trzy dni, podczas których organizatorzy rozdali 38 kompletów medali.

Jedynym reprezentantem pleszewskiego LKS OSiR na tych zawodach była Sandra Kurkowiak, która wystartowała w w biegu na 400 m przez płotki. W biegu eliminacyjnym pobiegła 65,47s i ustanowiła swój najlepszy wynik w sezonie. W finale B przekroczyła linię mety z czasem 65,49s, co dało jej 10 miejsce w gronie najlepszych polskich juniorek. Sandra wystartowała również na dystansie jednego okrążenia. W tej konkurencji zajęła 19 miejsce z czasem 60,66s