Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Muzyka Pleszew

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Muzyka Pleszew" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Rosalie. zaprasza nas na „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie Rosalie. zaprasza nas na remiks swojej piosenki „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie z płyty artystki „IDeal”

  Rosalie. zaprasza nas na remiks swojej piosenki „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie z płyty artystki „IDeal”

  Cieszę się, że projekt po tylu miesiącach ma swoją kontynuację, zwłaszcza, że na płycie nie pojawił się żaden featuring, a Janek jest dla mnie aktualnie jednym z ulubionych polskich raperów - mówi Rosalie. Rosalie. dzieli się z fanami bonusowym remiksem piosenki „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym...

  Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek rozstrzygnięty Gmina Gizałki. Konkurs Kolęd i Pastorałek rozstrzygnięty

  Gmina Gizałki. Konkurs Kolęd i Pastorałek rozstrzygnięty

  W gminie Gizałki tuż przed świętami odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Czyj głos skradł serce jury? W Gminnym Centrum Kultury w Gizałkach z/s w Tomicach odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięło udział 16 uczniów ze szkół z terenu gminy. Laureatów wyłoniło jury w składzie...

  Zobacz wszystkie z kategorii: Muzyka

  Rozrywka

  Lokalne oferty

  reklama

  Polecane

  Quiz

  Przysłowia na lato. Sprawdź, czy je znasz! TEST WIEDZY

  Dodaj ogłoszenie
  reklama