Reprezentanci LKS OSiR Pleszew sprawdzili bieżnię Stadionu Śląskiego w Chorzowie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

RED
Troje reprezentantów LKS OSiR Pleszew wystąpiło w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce, której finał odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Najlepsze miejsce zajęła Anna Klotzel, która w chodzie na 5000 m z czasem 29:46,28 zajęła 12 miejsce. Do finału B w biegu na 800 m awansował Filip Grad. W eliminacjach dystans dwóch okrążeń ukończył z rekordem życiowym 1.57,85. W finale linię mety przekroczył z czasem 1.59,33 i ostatecznie został sklasyfikowany na 13 miejscu. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpiła również Zuzanna Szczepaniak, która w swojej koronnej konkurencji 400 metrów zajęła 19 miejsce z wynikiem 60,22