Proton A-klasa. LZS Kuczków - KS Szczyt Szczytniki 7:1. Demolka po przerwie

LZS Kuczków odniósł piąte zwycięstwo w sezonie. Drużyna Wojciecha Kwiecińskiego rozbiła na własnym boisku Szczyt Szczytniki.

Miejsca w tabeli, które przed 7. kolejką zajmowały oba zespoły wskazywały, że spotkanie powinno mieć wyrównany przebieg. Goście przystępowali do tego spotkania jako wicelider tabeli grupy VIII. Tuż za ich plecami plasowali się gospodarze. W pierwszej fazie meczu obie drużyny stworzyły sobie po jednej bardzo dobrej sytuacji do strzelenia gola. W obu przypadkach na wysokości zadania stanęli bramkarze. Drugi groźny atak przyniósł prowadzenie ekipie z Kuczkowa. Z rzutu rożnego dośrodkował Norbert Ceglarek, po zgraniu przez jednego z kolegów piłka trafiła na głowę Patryka Michnika i LZS objął prowadzenie. Drugiego gola goście strzelili sobie sami. Naciskany przez Michnika Marcin Sobocki zagrał mocno do własnego bramkarza. Piłka na śliskiej murawie nabrała przyspieszenia, golkiper nie trafił w futbolówkę i po chwili bezradnie patrzył jak ta wpada do siatki. Tuż przed przerwą za sprawą Jakuba Celera Szczyt strzelił gola kontaktowego. Goście odzyskali nadzieję nawet na komplet punktów, ale w drugiej połowie piłkarze z Kuczkowa owe nadzieje szybko zgasili. To była prawdziwa demolka! Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Piotr Maciejewski, Norbert Ceglarek, ponownie Maciejewski, Patryk Michnik i Rafał Górny. Trzy ostatnie bramki padły po strzałach z rzutów karnych. LZS Kuczków wygrał 7:1!

W następnej serii spotkań drużyna Wojciecha Kwiecińskiego również zagra na własnym boisku. Do Kuczkowa przyjedzie LKS Godziesze. Początek niedzielnego spotkania o 11.00. Z kolei Szczyt Szczytniki u siebie zmierzy się z ZKS Orły Zagórów.

LZS Kuczków - Szczyt Szczytniki 7:1
1:0 Patryk Michnik (10')
2:0 Marcin Sobocki (26' gol samobójczy)
2:1 Jakub Celer (42')
3:1 Piotr Maciejewski (47')
4:1 Norbert Ceglarek (52')
5:1 Piotr Maciejewski (63')
6:1 Patryk Michnik (68')