Proton A-klasa. Czarni Dobrzyca - UKS Śrem 2:2. Gole Remigiusza Prusaka dały punkt drużynie Michała Kosińskiego

Damian Cieślak
W 6. kolejce A-klasy Czarni Dobrzyca zremisowali z UKS-em Śrem 2:2. Drużyna Michała Kosińskiego w ligowej tabeli plasuje się 3. pozycji.

Na przerwę Czarni schodzili z prowadzeniem 2:1. Mimo optycznej przewagi gości, dobrzyczanie zdołali wyprowadzić dwa ciosy. W obu przypadkach w rolę egzekutora wcielił się Remigiusz Prusak. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy UKS doprowadził do remisu po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Trafienia dla przyjezdnych zanotowali: Adam Wojciechowski i Jakub Tomaszewski. Dla obu drużyn był to pierwszy mecz w tym sezonie zakończony podziałem punktów. Czarni w sześciu spotkaniach zgromadzili 10 punktów. Rywale ze Śremu rozegrali mecz mniej i na swoim koncie mają 7 oczek. W następnej kolejce dobrzyczanie zagrają na wyjeździe z Dąbroczanką Pępowo, a podopieczni Piotra Tomaszczaka przed własną publicznością podejmą CKS Zduny.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

KS Kosz Pleszew - KSK Noteć Inowrocław 85:78. Drużyna Alana ...

Gladiatorzy Pieruszyce - Czarni Dobrzyca 0:2. Piotr Wleklińs...

Proeko IV liga. LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wlkp. 0:2

Lekkoatletyka. Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Młodz...

Pleszew. Mural historyczny upamiętniający Bitwę Warszawską z...

Powiat pleszewski. Sezon na grzyby w pełni. Gdzie warto się udać?

Ogromny sukces polskiej kolarki. Katarzyna Niewiadoma druga w Giro Rosa 2020, najważniejszym wyścigu etapowym w kobiecym peletonie