Płomyk nie dowiózł wygranej...

Zacięty bój stoczyli w Kaliszu futboliści KKS-u i BS Płomyka Jaroty II Jarocin/Koźminiec Mariusz Kruchowski
BS Płomyk zaledwie zremisował 3:3 w Kaliszu z KKS. Nasza drużyna dwukrotnie prowadziła różnicą dwóch goli, a jednak nie wygrała...

Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 34 minuty. Wówczas to Bartosz Zmyślony zagrał piłkę do Pawła Krysia, a ten bez namysłu huknął jak z armaty pod poprzeczkę bramki Ludwikowskiego i to BS Płomyk Jarota II objął prowadzenie w tej konfrontacji. Gospodarze nie zdołali się jeszcze otrząsnąć z prowadzenia piłkarzy z Koźmińca, gdy już w 37 minucie spotkania przegrywali 0:2. Rezultat podwyższył bowiem Dariusz Małecki. W tej akcji Małecki wykazał dużo sprytu i dobił obroniony przez bramkarza gospodarzy strzał, a golkipera KKS-u próbował zaskoczyć Zmyślony.

A tymczasem w 53 minucie gry potężnym uderzeniem z 25 metrów pod poprzeczkę popisał się Igor Witczak. Piłka po drodze trafiła jeszcze w poprzeczkę i zatrzepotała w siatce bramki Dutkiewicza. W 58 minucie Paweł Kryś otrzymał podanie od „profesora” Dawida Guźniczaka, piłkarz Płomyka znalazł się w sytuacji sam na sam z Ludwikowskim.

Takiej okazji Kryś nie mógł zmarnować i oczywiście podwyższył wynik spotkania na 3:1. Niestety w 67 minucie Dawid Jagielski zagrał futbolówkę w pole karne, tam piłkę przejął Chojnacki i ponownie KKS Kalisz zdobył kontaktową bramkę. Piłkarze gospodarzy dążyli do zdobycia wyrównującego gola. W 85 minucie Chojnacki posłał na szczęście futbolówkę obok bramki.

Minutę później piłkę meczową miał Szymon Juszczak, jednak piłka po jego uderzeniu nie trafiła w światło bramki Ludwikowskiego. Niestety w 88 minucie nastąpił wrzut w pole karne gości, do piłki wyszedł Dutkiewicz. W starciu z Walczyńskim futbolówka wypadła mu jednak z rąk, dopadł do niej Jacek Gajewski, który zdobył wyrównującą bramkę...