Pleszewski taekwondzista Bartosz Stephan uplasował się na miejscach 5-8 podczas Pucharu Świata Slovenia Open

RED
Bartosz Stephan z UKS Taekwondo Pleszew uplasował się na miejscach 5-8 podczas Pucharu Świata Slovenia Open 2018!

Bartosz Stephan wystartował w turnieju rangi G -1 Puchar Świata Słowenia Open 2018. Pierwszy pojedynek pleszewianin stoczył z reprezentantem Francji wygrywając 9-8, w drugiej walce trafił na zawodnika Białorusi i wygrał z nim 16 - 10. Trzecia walka decydowała o wejście do strefy medalowej. W niej Bartek musiał uznać jednak wyższość reprezentanta Niemiec przegrywając 15- 5.

Ostatecznie Bartek uplasował się na miejscu 5-8. Dzięki zdobytym punktom podczas Pucharu Świata w Słowenii Bartek wystąpi w turnieju kwalifikacyjnym do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, który odbędzie się w kwietniu w Tunezji. UKS Taekwondo Pleszew kieruje serdeczne podziękowania dla trenerów AZS Poznań za przygotowanie Bartka do turnieju w Słowenii.