Pleszewski Klub Karate z kolejnymi medalami

PF
Karate: Pleszewianie wrócili z Łodzi z 8 medalami
Karate: Pleszewianie wrócili z Łodzi z 8 medalami Archiwum Prywatne
W Łodzi został rozegrany międzynarodowy turniej karate VIII Grand Prix Poland 2014. Jest to jeden z największych turniejów w Polsce, na którym świetny występ zanotowali reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate.

Pleszewski Klub Karate w Łodzi

W zawodach w Łodzi wzięło udział ponad 400 zawodników z 40 klubów z Polski oraz Łotwy, Czech, Słowacji , Gruzji, Białorusi, Anglii i Ukrainy.

Na tym prestiżowym turnieju łupem pleszewskich karateków padło 8 medali: w tym 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe medale.

Pleszewski Klub Karate w klasyfikacji medalowej zajął 7 miejsce i został najwyżej sklasyfikowanym klubem z Polski. Wyprzedzili go tylko kluby z Ukrainy, Łotwy, Białorusi, Słowacji i Anglii.