Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Pleszewska Liga Koszykówki Amatorskiej nie zwalnia tempa

PF
Za nami kolejny piątek z Pleszewską Ligą Koszykówki Amatorskiej
Za nami kolejny piątek z Pleszewską Ligą Koszykówki Amatorskiej PF
Za nami kolejne mecze i emocje związane z Pleszewską Ligą Koszykówki Amatorskiej. Walka o prym w lidze jest zacięta, a szansę na mistrzowski tytuł mają jeszcze praktycznie wszystkie drużyny.

Już pierwsze spotkanie przyniosło niesamowitą dramaturgię i emocje, których nie powstydziłyby się najlepsze ligi na świecie. Drużyna Białych dopiero po dogrywce pokonała zespół Włochatych Zadów 58:54, bo po czterech kwartach na tablicy wyników był remis 54:54. Najlepszym zawodnikiem zwycięskiej drużyny był Łukasz Bochniak, który rzucił 20 punktów. Kroku dotrzymywał mu Paweł Banaszyński, który dla Włochaty Zadów zdobył 18 punktów.

Drugi mecz to starcie aktualnego lidera Pleszewskiej Ligi Koszykówki Amatoskiej drużyny Knock Team z ostatnim zespołem - Lepszymi. Przepaści, która jest w tabeli nie było jednak widać na boisku. Po dwóch kwartach było zaledwie 21:20 na korzyść lidera. Jednak mimo usilnych starań Lepszych tak dobrej dyspozycji nie udało się utrzymać w drugiej połowie, którą przegrali już różnicą 16 punktami. A całe spotkanie zakończyło się wynikiem 61:44

Biali - Włochate Zady 58:54
(22:21) (30:31) (6:2)

PKT Biali : Łukasz Bochniak 20 , Sebastian Pluta 12 , Dominik Walczak 10 , Michał Żakowski 10 , Łukasz Iwanicki 2 , Maciej Wlekły 2 , Marcin Czekalski 2 .
PKT Włochate : Paweł Banaszyński 18 , Łukasz Tarka 9 , Łukasz Filipiak 9 , Marcin Magnuszewski 6 , Przemysław Kubiak 6 , Daniel Dera 4 , Adrian Kłakulak 2 .

Knock Team - Lepsi 61:44
(21:20) (40:24)

PKT Knock Team : Maciej Graja 16 , Adrian Kalinowicz 13 , Filip Gawroński 12 , Błażej Gawroński 10 , Tomasz Nowacki 10 .
PKT Lepsi : Łukasz Kubasik 15 , Adrian Zacharczuk 10 , Michał Kwieciński 10 , Łukasz Gradecki 7 , Miłosz Grzelak 2 .