Pleszewscy karatecy zdobyli 10 medali na VI Grand Prix Energa Karate Cup 2018. Kto stanął na najwyższym stopniu podium?

RED
Sukcesem pleszewskich karateków zakończyły się starty w Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy „Energa Karate Cup”. Pleszewski Klub Karate wywalczył w Tczewie 10 medali, w tym aż 5 złotych!

Wysokie siódme miejsce w klasyfikacji drużynowej i 10 medali indywidualnie, to skrócony bilans udanego występu Pleszewskiego Klubu Karate na szóstej edycji Międzynarodowego Turnieju Karate Grand Prix Tczewa - Energa Karate Cup 2018.

Bardzo mocno obsadzony 2 -dniowy turniej zgromadził 785 zawodników z 59 klubów z Polski, Rosji, Ukrainy, Finlandii, Wielkie Brytanii, Łotwy i Niemiec. Pleszewski Klub Karate uplasował się na 7 miejscu w klasyfikacji medalowej, a biorąc pod uwagę wyłącznie Polskie drużyny zajęli 3 miejsce. Pleszewska ekipa wywalczyła 5 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe medale.