Pleszewscy karatecy z medalami

ika
Reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate ponownie zdobyli trzynaście medali w tym dziesięć w konkurencjach indywidualnych. Do rywalizacji przystąpiło ponad 220 zawodników z 24 klubów.

Pleszewski Klub Karate reprezentowali 13 zawodników: Kacper i Filip Vogt, Barbara i Maksymilian Sadowscy, Kamil Zagórski, Kamil Kałużny, Artur Antkowiak, Krystian Żuchowski, Maciej Drążewski, Mateusz Nawrocki, Emil Szkudlarek, Dawid Szymura, Maciej Śmigielski. Pleszewianie zdobyli 13 medali w tym 10 w konkurencjach indywidualnych.

Reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate wychowankowie z zawodów na zawody zdobywają medale, które są kolejnymi sukcesami i głównym celem przygotowania do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

MMM w tym roku odbędą się w Solcu Kujawskim 4 czerwca i będą najważniejszym sprawdzianem w tym roku dla roczników 99-98. 3-0. Maciej Drążewski został uznany za najlepszego zawodnika turnieju w kategorii juniorów młodszych zdobywając 2 złote medale. Drugi zawodnik Artur Antkowiak także zdobył dwa złote medale ale miał mniejszą ilość małych pkt w porównaniu ze swoim kolegą klubowym Maciejem.