Wyjątkowe, bo sportowe Mikołajki, spędzili podopieczni Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Placówka zorganizowała dla nich rozgrywki, w których nie liczyło się zwycięstwo, a dobra zabawa. Uczniowie nie zapomnieli też o innych, przygotowali bowiem świąteczne kartki dla mieszkańców pleszewskiego Domu Pomocy Społecznej.

W ramach mikołajkowego turnieju uczniowie z pleszewskiego CKiW rozegrali mecz piłki siatkowej i piłki nożnej. Nie dzielono jednak drużyn na męskie i żeńskie, bo nie wynik był tutaj najważniejszy. Liczyła się tylko dobra zabawa i przy okazji zadbanie o kondycję. A w ramach mikołajkowego prezentu i przy okazji dla poprawienia wydolności organizmu podczas wysiłku - wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki.

Jednak sportowe rozgrywki nie były tego dnia jedyną atrakcją. Młodzież postanowiła przygotować niespodziankę dla pensjonariuszy pleszewskiego Domu Pomocy Społecznej. Własnoręcznie i według własnych koncepcji przygotowała świąteczne kartki, które będą wręczone seniorom. To nie pierwszy raz, kiedy młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie pamięta o mieszkańcach domu pomocy szczególnie przed świętami Bożego Narodzenia. W poprzednich latach uczniowie specjalnie dla nich upiekli gwiazdkowe pierniki i wzięli udział w jasełkach.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!