Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Jak spisali się nasi sportowcy?

Sandra Nowakowska - KS Stal Pleszew sekcja lekkoatletyczna
Luboń był gospodarzem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych. Jak w zawodach spisali się nasi reprezentanci?

Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych startowali zawodnicy z województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. W zawodach wzięło udział czworo reprezentantów sekcji lekkoatletycznej Stali Pleszew. 7. miejsce w biegu na 2.5 km zajęła Milena Bochniak. 15. była Zofia Spychała. Wśród panów na dystansie 3 km 16. finiszował Robert Babiarz, a 22. Piotr Jakubowski. Nasi zawodnicy wywalczyli 3 punkty i w punktacji klubowej zajęli 10. miejsce.

Grupa pleszewskich lekkoatletów rywalizowała również w Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach Przełajowych. Oto miejsca podopiecznych Patrycji Kruchowskiej-Wojcieszak:

• dziewczęta U12 - 1 km