LKS Gołuchów zremisował z Wartą Sieradz. Pierwszy mecz sparingowy już za podopiecznymi Macieja Dolaty

Damian Cieślak
Dariusz Piekarczyk - sieradz.naszemiasto.pl
LKS Gołuchów rozegrał pierwszy mecz sparingowy. Podopieczni Macieja Dolaty zremisowali z Wartą Sieradz.

W meczu padły dwa gole. Toczony przy ciągle padającym deszczu pojedynek zakończył się wynikiem 1:1. Dla gospodarzy trafienie zanotował Kamil Pluta. Dla zespołu z Gołuchowa bramkę zdobył Adam Majewski, a więc nowy zawodnik w ekipie z Grodu Żubra, który wcześniej reprezentował barwy Pogoni Nowe Skalmierzyce. Za tydzień w kolejnym spotkaniu sparingowym LKS zmierzy się z Centrą Ostrów Wlkp.

Skład LKS-u: I połowa: Tomasz Szymkowiak – Paweł Majusiak, Grzegorz Kuś, Marcin Wandzel, Alan Jankowski, Młynarczyk, Dawid Guźniczak, Maciej Mikołajczyk, Maciej Marcinkowski, Adrian Hajdasz, Adam Majewski.

II połowa: Kacper Dziuba - Michał Grzesiek, Dominik Domagalski, Marcin Wandzel, Patryk Kieliba, Dawid Guźniczak, Jakub Skowroński, Paweł Stempień, Konrad Chojnacki, Jakub Szymkowiak, Adam Majewski.

Niestety LKS, podobnie jak Unia Janikowo, jeszcze nie otrzymał licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach III ligi grupa 2 w sezonie 2020/2021. Prowadzący te rozgrywki Pomorski Związek Piłki Nożnej odmówił przyznania licencji "w związku z naruszeniem kryteriów infrastrukturalnych o wymagalności A wynikających z przepisów licencyjnych". LKS może odwołać się od tej decyzji.

Dobrzyca. Turniej amatorskich drużyn piłkarskich. W zawodach...

Mariusz Kułak poprowadzi pierwszą, a Mariusz Rybarczyk drugą...