LKS Gołuchów słabszy od Centry Ostrów Wlkp.

Na IV rundzie zakończyła się przygoda LKS-u Gołuchów z Okręgowym Pucharem Polski. Zespół Damiana Barasa nie sprostał drużynie Centry Ostrów Wlkp.

Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Pleszewie. Kluczowym momentem spotkania była końcówka I połowy. Najpierw piłka po pięknym strzale z ponad 20 metrów Michała Laluka zatrzymała się na słupku bramki gości. Niewykorzystana sytuacja zemściła się bardzo szybko. Centra zaskoczyła gołuchowian krótkim rozegraniem rzutu rożnego. Wycofaną przed pole karne piłkę uderzył Michał Kucharski. Futbolówka po rękach bramkarza LKS-u wpadła do siatki.

W 50' goście nie wykorzystują rzutu karnego. Drogi do siatki z jedenastu metrów nie potrafił znaleźć Szymon Strączkowski. Siedem minut później było już 2:0. Ponownie na listę strzelców wpisał się Kucharski.

LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wlkp. 0:2
42' Michał Kucharski
57'Michał Kucharski

Skład LKS-u: Kamil Melka, Jakub Kościelniak (63' Konrad Mikołajczak), Grzegorz Kuś, Krzysztof Banasiak, Michał Marciszak, Paweł Stempień, Artur Brzuśkiewicz, Mateusz Szkudlarski, Michał Laluk (73' Dominik Marcinkowski), Jacek Gajewski, Przemysław Skibiszewski (63' Maciej Marcinkowski)