LKS Gołuchów rozegrał drugi mecz sparingowy. Zespół Macieja Dolaty na własnym boisku mierzył się z Centrą Ostrów Wlkp.

archiwum
LKS Gołuchów dziś, 27 czerwca 2020 r., rozegrał drugi mecz sparingowy. Zespół Macieja Dolaty poradził sobie na własnym boisku z Centrą Ostrów Wlkp.

Gospodarze wygrali 2:0. Pierwszego gola zdobył Adam Majewski, który wykorzystał dośrodkowanie Macieja Marcinkowskiego z rzutu rożnego. Wynik spotkania ustalił Krystian Benuszak. Snajper LKS-u nie pomylił się z rzutu karnego. Faulowany w polu karnym był Konrad Chojnacki.

Skład LKS-u:

I połowa: Dziuba – Marciszak, Wandzel, Jankowski, Majusiak, Młynarczyk, Guźniczak, Mikołajczak, Marcinkowski, Hajdasz, Majewski.

II połowa: Szymkowiak – Kieliba, Domagalski, Kuś, Grzesiek, Chojnacki, Guźniczak, Skowroński, Stempień, Szymkowiak, Benuszak.

Gołuchowianie w dalszym ciągu nie otrzymali licencji na grę w 3 lidze. Sprawa może wyjaśnić się już poniedziałek.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

LKS Gołuchów zremisował z Wartą Sieradz. Pierwszy mecz spari...

Rozpoczął się nowy sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Pleszewie

Koronawirus. 50 nowych zakażeń Covid-19 w Wielkopolsce. Jede...

Dwie drużyny seniorskie oraz cztery młodzieżowe zgłosiła Sta...

Klopp: Zadzwoniłem do rodziny i powiedziałem, żeby zostali na linii, bo za pięć sekund może wydarzyć się coś wyjątkowego