LKS Gołuchów przegrał w Pleszewie, ale nie ze Stalą...

LKS Gołuchów przegrał w Pleszewie, ale nie ze Stalą... 2:0 z LKS wygrała kościańska Obra Mariusz Kruchowski
LKS Gołuchów przegrał w Pleszewie, ale nie ze Stalą...W sobotnie popołudnie podopieczni Damiana Barasa 0:2 ulegli Obrze Kościan

LKS Gołuchów przegrał w Pleszewie, ale nie ze Stalą... Zespół gości - Obry Kościan - w spotkaniu z LKS Gołuchów, które zostało rozegrane na obiekcie w Pleszewie, dominował w całym spotkaniu I tylko o szczęściu mogą mówić futboliści z powiatu pleszewskiego, że przegrali jedynie dwoma bramkami...
Już w 2 minucie doskonałym refleksem musiał popisać się Marcin Żółtek po strzale Macieja Bossego. 120 sekund później aktywny Bossy ponownie stanął w "oko w oko" z bramkarzem gospodarzy, jednak strzał młodego napastnika „Obrzanki” zdołał obronći Żółtek. Od tego momentu zdecydowaną przewagę uzyskali przyjezdni, jednak doskonale w bramce LKS-u spisywał się doświadczony golkiper gospodarzy, który co chwilę musiał interweniować i ratować swój zespół przed utratą bramki.
A jednak, w 38 minucie gry nastąpiła strata futbolówki gospodarzy w środku pola, piłkę przejął Mateusz Witomski i od połowy boiska popędził na bramkę gospodarzy i niestety płaskim strzałem po ziemi po raz pierwszy w tym spotkaniu pokonał bramkarza gospodarzy.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, cały czas w natarciu pozostawali piłkarze Krzysztofa Knychały. W 66 minucie wprowadzony chwilę wcześniej Mariusz Pietrzak miał doskonałą sytuację do podwyższenia wyniku, jednak jego strzał o centymetry minął światło bramki gospodarzy. Dwie minuty później Jacek Żak mocnym strzałem sprawdził czujność Żółtka, który z trudem przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką. Z kolei w 74 minucie ponownie Żak znalazł się w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem gospodarzy jednak obronną ręką wyszedł doświadczony Żółtek.
Niestety w 80 minucie nastąpił kolejny błąd defensywy LKS-u. Futbolówkę przejął Witomski i płaskim strzałem po ziemi po raz drugi pokonał Żółtka. I wreszcie W 88 minucie Dariusz Smoliński w polu karnym sfaulował Mariusza Pietrzaka,a sędzia spotkania Tomasz Poprawa wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Michał Sarbinowsk, alei jego strzał z rzutu karnego pewnie obronił Żółtek. Wynik spotkania nie uległ już zmianie...

LKS Gołuchów - Obra Kościan 0:2 (0:1)