LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale goście w ciągu dwóch minut zdołali doprowadzić do remisu

W 14. kolejce IV ligi LKS Gołuchów podzielił się punktami z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Zespół Macieja Dolaty na własnym boisku roztrwonił dwubramkową przewagę.

Na pierwszego gola musieliśmy czekać do 36'. Płaskim strzałem z rzutu wolnego bramkarza gości zaskoczył Dawid Guźniczak. Trzy minuty później było już 2:0. Gola po indywidaulnej akcji zdobył Paweł Stempień. Po zmianie stron gospodarzom zabrakło koncentacji, bowiem już w 49' mieliśmy remis. Najpierw Adam Majewski z prawej strony pola bramkowego zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego, a chwilę później Tomasza Szymkowiaka pokonał Dawid Kuczyński. Gospodarze do końca próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bezskutecznie. Najbliżej szczęścia był Krystian Benuszak. Strzał napastnika LKS-u obronił jednak bramkarz gości. Również Pogoń miała swoją okazję, ale w zamieszaniu podbramkowym żaden z piłkarzy z Nowych Skalmierzyc nie potrafili skierować piłki do siatki.

LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2
1:0 Dawid Guźniczak (36')
2:0 Paweł Stempień (39')
2:1 Adam Majewski (48')
2:2 Dawid Kuczyński (49')