Lekkoatletyka. Mityng KL Iskra Białogard 2020. Jak spisali się zawodnicy Klubu Sportowego Stal Pleszew?

Facebook - sekcja lekkoatletyczna Stal Pleszew
Dwóch podopiecznych Patrycji Kruchowskiej-Wojcieszak z Klubu Sportowego Stal Pleszew wzięło udział w zawodach lekkoatletycznych w Białogardzie. Rywalizacja toczyła się w strugach deszczu.

W województwie zachodniopomorskim stawili się Kacper Banaszak i Mikołaj Janik. Ten pierwszy wystartował w biegu na 1500 metrów, a drugi na dystansie dwa razy dłuższym. Kacper miał 19 rywali. Stawkę podzielono na dwie grupy. W swoim biegu reprezentant sekcji lekkoatletycznej Stali Pleszew zajął 10. miejsce. Trasę pokonał w czasie 4:18.18 s. W drugim biegu żaden z zawodników nie uzyskał lepszego wyniku od Kacpra.

W biegu na 3000 metrów wzięło udział 19 lekkoatletów. Mikołaj Janik w tym gronie uplasował się na 16. miejscu. Podopieczny Patrycji Kruchowskiej-Wojcieszak pokonał dystans 3 km w czasie 9:48.43 s.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Dożynki powiatu pleszewskiego. Dziękczynna msza święta zosta...

Chocz. Pożegnanie lata z Zarządem Miasta. Najpierw spływ kaj...

Pleszew. Pierwszy Wieczór Boksu. W hali sportowej Zespołu Sz...

Gizałki. Narodowe Czytanie 2020. Fragmenty "Balladyny" wybrz...

Bartas Szymoniak na Festiwalu w Opolu. Swój występ zadedykow...

Pleszew. Pożegnanie wakacji z Osiedlem Królewskim i Misiem U...

Miał oferty z kilku klubów Premier League, trafił do mistrza Szkocji. Shane Duffy nowym piłkarzem Celticu

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani