Kosz Pleszew - Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 100:87. Drużyna Alana Urbaniaka wygrała trzeci mecz z rzędu

Kosz Pleszew wygrał trzeci mecz z rzędu. Drużyna Alana Urbaniaka pokonała na własnym parkiecie Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 100:87.

Pierwsza kwarta spotkania była bardzo wyrównana. Pleszewianie wygrali ją dwoma punktami dzięki skutecznej akcji Krzysztofa Chmielarza, który trafił równo z końcową syreną. W drugiej części gry Kosz zaczął budować przewagę. Po 20 minutach pleszewianie prowadzili 11 punktami. Trzecią kwartę minimalnie wygrali goście, którzy z impetem rozpoczęli również ostatnią część meczu. Zmniejszyli straty do siedmiu oczek i gdy wydawało się, że może dojść do nerwowej końcówki, pleszewianie wrzucili wyższy bieg. Kilka przechwytów, skuteczne akcje Patryka Marka oraz Grzegorza Małeckiego pozwoliły odskoczyć na bezpieczną odległość i do końca spotkania kontrolować grę. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobyli Małecki, Krzysztof Spała, Mikołaj Serbakowski i Krzysztof Chmielarz. Pleszewianie wygrali trzeci mecz z rzędu. Za tydzień znów zagrają u siebie. Rywalem będzie Röben Gimbasket Wrocław. Początek spotkania o 17.00.

Kosz Pleszew - Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 100:87

Skład Kosza: Krzysztof Chmielarz (18 pkt), Mikołaj Serbakowski (19), Szymon Dekiert (1), Grzegorz Małecki (21), Przemysław Galewski (10), Krzysztof Spała (20), Patryk Marek (9), Bartosz Perz (2), Mariusz Łusiak.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pleszew. W Parku Wodnym "Planty" dzieci pobiły rekord Guinne...

Aquaparki, baseny i siłownie ponownie zamknięte. Poseł apelu...

Gmina Gizałki. Oficjalne otwarcie sali sportowej przy Szkole...

Gmina Gizałki. Parafianie pożegnali zmarłego księdza probosz...

Alica Schmidt - najpiękniejsza lekkoatletka świata. Biegaczka ma 1,4 miliona obserwujących na Instagramie. "Modeling sprawia mi przyjemność"