Kórnik Triathlon! Pleszewianie na Otwartych Mistrzostwach Polski Grup Triathlonowych

RED
Otwarte Mistrzostwa Grup Triathlonowych w Kórniku
Otwarte Mistrzostwa Grup Triathlonowych w Kórniku archiwum prywatne

Pleszewianie na Otwartych Mistrzostwa Polski dla Grup Triathlonowych w Kórniku

Członkowie Iron Triathlon Pleszew reprezentowali nasze miasto na Otwartych Mistrzostwach Polski dla Grup Triathlonowych w Kórniku. Walczyli tam o podium.

Spośród pleszewskich triathlonistów, w ramach Kórnik Triathlon, wystartowali Katarzyna Wieczorek, Mateusz Grabarek, Marcin Adamek, Piotr Bagiński, Paweł Konkolewski, Dawid Szczepański. Dla Katarzyny Wieczorek był to debiutancki start.

Paweł Konkolewski w ogólnej klasyfikacji zajął 56 miejsce, nieco dalej bo na 105 miejscu uplasował się Piotr Bagiński. Tuż za nimi był Mateusz Grabarek na 140 miejscu. Marcin Adamek zajął 192 miejsce, a debiutująca Katarzyna Wieczorek, miejsce 223.

Redakcja "Gazety Pleszewskiej" gratuluje pleszewskim triathlonistom wyników!