Jarosław Błaszczyk wybiegał pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Weteranów!

red
Jarosław Błaszczyk wybiegał pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Weteranów podczas półmaratonu w Murowanej Goślinie

Zawodnicy w Murowanej Goślinie walczyli o tytuły mistrzów Polski w 11 kategoriach wiekowych. W tym roku w podpoznańskiej miejscowości po raz trzydziesty szósty zorganizowany został bieg na dystansie półmaratońskim.

W kategorii open sukces z ubiegłego roku powtórzył Krzysztof Pietrzyk, który zwyciężył w XXI Mistrzostwach Polski Weteranów w Półmaratonie. Trasę zlokalizowaną między Murowaną Gośliną i Kamińskiem przebiegł w czasie 01:14:19. Z niewiele gorszymi wynikami na mecie pojawili się: Przemysław Fornalik (01:14:58), Tomasz Sobczyk (01:15:03). Jarosław Błaszczyk stracił do zwycięzcy ponad minutę i zajął ostatecznie piąte miejsce z czasem 01:15:41. Reprezentant Team Pleszew nie miał sobie równych w kategorii M45-49.