II Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategorii żaków i kadetów. Reprezentanci "Chrobrego" Gizałki czterokrotnie stanęli na podium

7 grudnia 2019 r. w Zdunach został rozegrany II Turniej o Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategorii żaków i kadetów. Do rywalizacji przystąpiło 53 młodych sportowców. Wśród nich nie zabrakło zawodników "Chrobrego" Gizałki.

Podopieczni Andrzeja Poźniaka aż czterokrotnie stanęli na podium. W kategorii żaczek Lena Jankowiak wywalczyła 2. lokatę, podobnie Kamil Majdecki i Adrianna Kwitowska w rywalizacji kadetów i kadetek. Najwięcej radości sprawiła sobie tego dnia Wiktoria Jankowiak, która zwyciężyła w turnieju. W finale pokonała wcześniej wymienioną koleżankę klubową Adę Kwitowską. Pozostali reprezentanci "Chrobrego" zakończyli zmagania na następujących pozycjach: 5. była Klaudia Słupska (kategoria kadetek), 7. Wiktor Borowski (kategoria kadet), a Dominika Taczała wśród żaczek została sklasyfikowana na miejscach 9-12.